Aktualności

10.12.2018

Technologie OZE na targach Enex Nowa Energia

Do targów ENEX zostało już niecałe trzy miesiące. Sztab organizacyjny Targów Kielce we współpracy z redakcją GLOBEnergia, która jest inicjatorem Pasażu Energetycznego pracuje na najwyższych obrotach. Jakie firmy w tym roku zaprezentują swoją ofertę?

Pracownicy OZE podczas targów Enex Nowa Energia w Targach Kielce
Pracownicy OZE podczas targów Enex Nowa Energia w Targach Kielce

Targi Enex i Enex Nowa Energia to doskonała, aby zaprezentować sprzęt i ofertę produktową szerokiej grupie fachowych zwiedzających. Na udział w tegorocznej edycji zdecydowali się czołowi producenci związani z branżą OZE. Kogo zobaczymy w Pasażu Energatycznym?

Nowoczesne urządzenia grzewcze zaprezentuje Viessmann – firma z ponad 100-letnim doświadczeniem, która stawia na produkty zasilane gazem i energią elektryczną – kotły gazowe, pompy ciepła, i urządzenia hybrydowe. Podczas osobistego spotkania z przedstawicielami firmy Viessmann warto porozmawiać o digitalizacji branży grzewczej i nowych funkcjach w urządzeniach.

Glen Dimplex – marka dla której nie ma rzeczy niemożliwych zaprasza na spotkanie z nowoczesnymi pompami ciepła! Specjaliści pokażą, że we wszystkich oferowanych przez Dimplex systemach, czy to grzewczych, chłodzących czy wentylacyjnych, wykorzystywana jest najnowsza technologia, pozwalająca na ich oszczędną i wydajną pracę.

Galmet – polski producent urządzeń grzewczych pokaże siłę polskich produktów – kompletne systemy tworzone z myślą o intuicyjnej obsłudze i trwałości. Każdy gość będzie mógł przekonać się o funkcjonalnościach  produktów marki Galmet, jak i o ich designie.

Hydrotech Konin zaprezentuje gamę produktów marki alpha innotec, której jest przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Przyjdźcie i przekonajcie się o innowacyjnym podejściu do produkcji pomp ciepła alpha innotec, o ich prostym systemie instalacji i łatwości użytkowania.

Z zadowoleniem możemy powiedzieć, że w szeregach wystawców znajdzie się również marka Immergas. Marka stawia na urządzenia, pozwalające za stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego: kotły kondensacyjne, pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika.

Wszystkich zainteresowanych instalacjami fotowoltaicznymi zapraszamy na stoisko polskiego producenta konstrukcji wsporczych i dystrybutora kompletnych systemów fotowoltaicznych – firmy Corab. Zobacz jak powstają konstrukcje fotowoltaiczne, jak wygląda ich montaż i dowiedz się jak dobrze skompletować komponenty pod instalację fotowoltaiczną.

Interesujesz się elektromobilnością i pojazdami elektrycznymi? Zapraszamy na stanowisko Garo – producenta stacji do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Marka stawia na nowoczesność, solidne wykonanie i estetykę. Wspierając rozwój zielonych technologii kieruje się hasłem: „Doładuj się pozytywnie i jedź!”. Może Ciebie również doładuje pozytywna energia?

Warto też odwiedzić stanowisko Państwowego Instytutu Geologicznego, które co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Wszystko przez pokazy korzystania z zasobów Instytutu, które warto poznać chociażby przed decyzją o inwestycji w gruntową pompę ciepła.

(MBr)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

29-30 VI 2019
16-18 VIII 2019
3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
26-27 X 2019
7 XI 2019
23-24 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019
30 XI - 1 XII 2019