Aktualności

07.04.2017

Targi rozpoczęte z przytupem!

IX Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL oraz II Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY rozpoczęły się właśnie w Targach Kielce. Na zwiedzających czeka wiele atrakcji

Targi rozpoczęte z przytupem!

Uroczystość otwarcia targów AGROTRAVEL i HEALTH & BEAUTY rozpoczęły dwa zespoły z województwa mazowieckiego „Urzeczeni" i "Kalwarki" z Domu Kultury Góra Kalwaria oraz Towarzystwa Opieki nad Zabytkami z Czerska. Artyści wprowadzili gości kieleckiego ośrodka wystawienniczo - kongresowego w prawdziwie folkowy klimat.

Tegoroczna wystawa obfituje w wydarzenia towarzyszące. W programie imprezy znajdują się prezentacje artystyczne zespołów ludowych, degustacje potraw regionalnych, a także jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych.

Mocnym punktem tegorocznej edycji jest konferencja naukowa „Turystyka prozdrowotna na obszarach wiejskich”, której tematyka skupiona jest na tworzeniu i komercjalizowaniu marek turystycznych. W ramach wydarzenia zaplanowano również panel dotyczący najnowszych trendów w zakresie leczenia uzdrowiskowego. Doskonałym uzupełnieniem konferencji są zagadnienia związane z dotacjami na rozwój turystyki i zachowanie dziedzictwa kulturowego.

(PP)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

20 X 2018
23-25 X 2018
23-25 X 2018
23-25 X 2018
10-11 XI 2018
10-11 XI 2018