Aktualności

11.12.2018

Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa oraz Targi Kielce podpisały list intencyjny w sprawie NECROEXPO

Poprzez zawarcie porozumienia strony zadeklarowały pełną gotowość do wspólnej organizacji VIII Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO, które odbywają się w Targach Kielce. Kolejna edycja przypada na 14-16 czerwca 2019 roku.

W imieniu Stowarzyszenia list intencyjny w sprawie wspólnej organizacji NECROEXPO 2019, dokument podpisywali między innymi: Sebastian Rubin, prezes SPIP, z ramienia Targów Kielce – prezes Zarządu dr Andrzej Mochoń.
W imieniu Stowarzyszenia list intencyjny w sprawie wspólnej organizacji NECROEXPO 2019,
dokument podpisywali między innymi: Sebastian Rubin, prezes SPIP, z ramienia Targów
Kielce – prezes Zarządu dr Andrzej Mochoń.

W imieniu Stowarzyszenia dokument podpisał Sebastian Rubin, prezes SPIP; Witold Skrzydlewski i Zbigniew Baran - Wiceprezesi oraz Bronisław Stompor - Członek Zarządu. Z ramienia Targów Kielce list sygnowali swymi podpisami - Prezes Zarządu dr Andrzej Mochoń oraz Dariusz Michalak, Członek Zarządu TK.

List intencyjny zakłada nie tylko promocję targów i inicjatyw zmierzających do przeprowadzenia ich w całym środowisku związanym z polską branżą pogrzebową i cmentarną oraz wśród zagranicznych producentów i usługodawców zaopatrujących Zakłady Pogrzebowe. Mówi również o merytorycznym wsparciu NECROEXPO  w organizacji ciekawych szkoleń, prezentacji, konkursów dla zwiedzających i wystawców.

Przypomnijmy, że Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO to największe wydarzenie w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To także jedne z cenionych na rynku targów, które swą renomę budują w Targach Kielce od 2005 roku. Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim, a jedną z idei, która mu przyświeca od początku jest konsolidacja branży i biznesowe wsparcie polskich producentów rynku funeralnego.   

Ostatnia edycja targów, która odbyła się w roku 2017 zgromadziła aż 111 firm z 12 krajów. Wystawę odwiedziło blisko 2000 specjalistów branży. Targi zgromadziły wystawców z Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Pakistanu, Holandii, USA, Węgier, Rumunii,  Austrii, Rosji, Hiszpanii i oczywiście znaczną część producentów z Polski. 

KK                                         


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019
26-27 X 2019