Aktualności

10.12.2017

Ślubny klimat w Targach Kielce

Jubileuszowa edycja targów ślubnych Modny Ślub zgromadziła wielu zwiedzających w Targach Kielce.

Ślubny klimat w Targach Kielce

„Wygraj Ślub Marzeń”

 

W trakcie targów Modny Ślub rozpoczął się konkurs „Wygraj Ślub Marzeń”, w którym pary narzeczeńskie, aby wziąć udział, na specjalnie przygotowanych kuponach konkursowych wpisywały wymyślone przez siebie najbardziej kreatywne hasła promujące X edycję Ogólnopolskich Targów Ślubnych Modny Ślub! Konkurs trwa do niedzieli 10.12.2017 r., a wyniki zostaną ogłoszone 12.12.2017 r. Dla zwycięzców sponsorzy ufundowali vouchery na: garnitur (Salon Sukien Ślubnych KIARA), obrączki (I do Ślubu), samochód do ślubu (Klasykiem do ślubu Rafał Grzybowski), usługę baristyczną (BarBarmana) oraz papeterię ślubną (Inspiracje ślubne i okolicznościowe).

 

Pokazy sukien ślubnych

Ponad 30 sukien ślubnych z III Giełdy Sukien Ślubnych można było obejrzeć na scenie w Targach Kielce. Ale i nie tylko! Nową kolekcję kreacji ślubnych z Celia Studio Mody Ślubnej modelki zaprezentowały na wybiegu. Można było zobaczyć najmodniejsze fasony i kroje na 2018 rok. Ponadto wystawcy targów Modny Ślub przedstawili swoje propozycje ślubne, np. Salon Sukien Ślubnych KIARA, Artystyczna Pracownia Krawieckia Małgorzaty Obajtek czy Bombowa Krawcowa. To była uczta dla oczu!

 

Prezentacje muzyczne i nie tylko!

Bez dobrego zespołu nie będzie żadnego wesela. Zespoły muzyczne ProjectBand (Gama) i FAIR PLAY Cover Band porwały tłumy mocnymi rytmami, zróżnicowanym repertuarem i energią sceniczną.

Z kolei firma Lancerto pokazała, jak należy dobrać garnitur dla pana młodego, co jest niezwykle ważne w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub.

Pracownicy salonu fryzjersko-kosmetycznego She&He wykonali na chętnych uczestniczkach próbne fryzury ślubne oraz makijaż. Wszystko zostało wykonane niezwykle precyzyjnie. Profesjonaliści zadbali o podkreślenie atutów modelek. Panie wyglądały obłędnie!

Z kolei Agencja Spinki opowiedziała o tym, co należy wziąć pod uwagę w trakcie planowania ślubu – istotne jest opracowanie szczegółowego planu działania i cieszyć się swoją uroczystością. Perfekcyjna pomoc w postaci konsultantów ślubnych z pewnością ułatwi to zadanie.

Natomiast Weselna Wyprawka opowiedziała, jakie akcesoria ślubne są niezbędne dla każdych narzeczonych, bez czego nie można się obejść, co jest modne, jakie wybrać prezenty dla gości i jak dobrać desenie i wzory papeterii, by oddać charakter pary, a jednocześnie zachwycić swoich bliskich.

Do zakochania jeden krok – każdy pewnie zna ten utwór. Tanecznym krokiem w trakcie prezentacji zwiedzający podziwiali pokazy pierwszego tańca, który jest bardzo ważny. Dlatego też tancerze Studia Tańca Candela Kielce pokazali kilka choreografii, które zatańczyli na scenie. Bajeczne obroty, piękne stroje, magia muzyki i chwili, a przy tym szeroka publiczność – było na co popatrzeć!

Niezwykły popis barmański można było zobaczyć dzięki firmie BarBarmana. Kielecki barman pokazał, jak można oczarować gości weselnych - z pewnością niejedna para skorzysta z jego usług!

 

Animacje Bajkowa Kraina

W planowaniu ślubu i wesela należy wziąć pod uwagę obecność dzieci na uroczystości. Dlatego też dla najmłodszych zwiedzających targi Modny Ślub były przygotowane atrakcje. Animatorzy czasu wolnego z Animacje Bajkowa Kraina malowali dzieciom buzie – były to motylki, gwiazdeczki – do wyboru. Na scenie wszyscy razem wspólnie tańczyli i bawili się. Maluchy otrzymały na pamiątkę także balony. Każdy był zadowolony!

 

(MA)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

16-17 XI 2019
23-24 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019
19-21 II 2020
21-23 II 2020
26-27 II 2020
4-5 III 2020
13-15 III 2020
13-15 III 2020