Aktualności

21.07.2017

PGZ – Partner strategiczny MSPO

Podobnie jak przed rokiem Polska Grupa Zbrojeniowa jest Partnerem Strategicznym Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. To już kolejny rok owocnej współpracy.

Jak co roku na wystawie Polskiej Grupy Zbrojeniowej będzie można zobaczyć najnowocześniejsze osiągnięcia w polskiej obronności.
Jak co roku na wystawie Polskiej Grupy Zbrojeniowej będzie można zobaczyć
najnowocześniejsze osiągnięcia w polskiej obronności.

Polska Grupa Zbrojeniowa skupia ponad 60 firm, dzięki czemu jest w stanie przedstawić klientom kompleksową ofertę niezawodnych produktów i usług. PGZ nieustannie rozwija zasoby i kompetencje, szybko reagując na zmiany zachodzące w świecie, tak aby spełniać różnorakie wymagania kontrahentów w kraju oraz za granicą.

Partner Strategiczny MSPO buduje siłę polskiego przemysłu zbrojeniowego zdolnego do realizacji innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie obronności, a jako główny partner biznesowy w procesie modernizacji polskiego wojska stanowi ważny element systemu bezpieczeństwa narodowego.

Pełna oferta Polskiej Grupy Zbrojeniowej będzie prezentowana już podczas tegorocznej edycji XXV MSPO, organizowanej pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP, od 5 do 8 września w hali C, części hali D oraz na terenie zewnętrznym Targów Kielce.

(PP)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

22-25 V 2018
11-13 VI 2018
11-13 VI 2018
21-22 VI 2018