Aktualności

15.02.2017

Jeden dzień do otwarcia Events Festivalu w Targach Kielce

Events Festival, czyli podsumowanie branży eventowej, spotkanie z autorytetami marketingowego środowiska oraz organizatorami największych i ciekawych wydarzeń z całej Polski odbędzie się w czwartek, tj. 16 lutego w Centrum Kongresowym Targów Kielce. To pierwsze takie spotkanie w województwie

Jeden dzień do otwarcia Events Festivalu w Targach Kielce

events festival 2017 - program Gala wręczenia nagród Event’s Awards z występem lokalnych artystów to jeden z punktów całodniowego wydarzenia poświęconego branży eventowej.

- Oprócz wartych zauważenia prelekcji na zwiedzających czeka również wiele innych atrakcji. To co wyróżnia Events Festival to zdecydowanie networking, czyli możliwość zapoznania się między uczestnikami i nawiązania relacji, nie tylko biznesowych – mówi Paulina Pięta, pomysłodawczyni wydarzenia. - Po raz pierwszy do Kielc przyjadą prelegenci z różnych stron Polski, którzy przekażą wiedzę na temat organizacji wydarzeń. Na miejscu każdy z uczestników dostanie solidną porcję eventowej wiedzy, między innymi w formie bezpłatnych magazynów branżowych.– dodaje.

Przypomnijmy, że w gronie prelegentów pojawią się Robert Rachwał - pomysłodawca i główny realizator Mobile Trends Conference, największej konferencji mobile, która odbywa się już po raz ósmy. Pomysłodawca Mobile Trends Awards, redaktor naczelny serwisu MobileTrends.pl; Agnieszka Sadowska - stojąca na czele zespołu kreatywnych i zaangażowanych ludzi spełniających marzenia o zmianie psich losów na lepsze w Fundacji Sarigato, która jest organizatorem akcji karmimypsiaki.pl; Andrzej Gruszka - od ponad 7 lat zajmujący się szeroko rozumianą komunikacją. Obecnie pracuje w agencji marketingu zintegrowanego Mind Progress Group, gdzie specjalizuje się głównie w działaniach z obszaru content marketingu i public relations. Jest także koordynatorem cyklu konferencji Marketing Progress oraz projektów edukacyjnych w jego ramach oraz redaktorem naczelnym kwartalnika o tej samej nazwie; Marek Piasek - odpowiada za marketing marek: Wolves Summit, See Bloggers, The Sales Gate. Pracuję jako konsultant z klientami z Polski, Wielkiej Brytanii i USA. Specjalizuje się w kampaniach typu "product launch" - wprowadzenie młodej marki lub "nowego wizerunku" na rynek.

Oprócz prelekcji uczestnicy wezmą udział w warsztatach i sesjach networkingowych prowadzonych przez zaproszonych gości.

Najbliższe wydarzenia

20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
25 IV 2018