Aktualności

22.12.2017

IDEa na London Commercial UAV Show

Sporym zainteresowaniem cieszył się International Drone Event – annual na targach Commercial UAV Show w Londynie.

Na Commercial UAV Show nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce i firmy Nadowski, którzy promowali International Drone Event – annual.
Na Commercial UAV Show nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce i firmy
Nadowski, którzy promowali International Drone Event – annual.

Wydarzenie odbyło się w połowie listopada w Londynie. Impreza została zorganizowana już po raz czwarty. W ostatnich latach Commercial UAV Show urosło do rangi jednych z najważniejszych targów poświęconych komercyjnemu wykorzystaniu Bezzałogowych Statków Powietrznych w Europie. Obecni są tam przedstawiciele firm działających m.in. w geodezji, górnictwie, energetyce, rolnictwie precyzyjnym, ratownictwie czy ochronie środowiska.

O jego atrakcyjności świadczą liczby. Ostatnie wydarzenie odwiedziło przeszło 2000 gości reprezentujących branże, w których wykorzystywane są drony. Frekwencja nie dziwi zwłaszcza, że podczas konferencji towarzyszących targom prelegentami byli eksperci z takich firm i instytucji, jak m.in. NASA, BP, Cisco czy brytyjskie Ministerstwo Obrony.

Na Commercial UAV Show nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Targów Kielce i firmy Nadowski, którzy promowali International Drone Event – annual, jakie odbędzie się w czerwcu w Kielcach. To wydarzenie było dla nas szczególnie ważne ze względu na formę organizacji i zakres branżowy. Części wystawienniczej towarzyszyła m.in. strefa B2B i płatna konferencja z udziałem ekspertów.

Promocja IDEa w Londynie była udana. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem przedstawicieli obecnych na Commercial UAV Show. - Przeprowadziliśmy bardzo owocne rozmowy i nawiązaliśmy liczne kontakty. Przedstawiciele wielu firm prosili nas o dopisanie ich do listy mailingowej i przesłanie bliższych informacji na temat International Drone Event – annual – mówią przedstawiciele Targów Kielce S.A. i firmy Nadowski obecni w Londynie.

International Drone Event – annual odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2018. W Targach Kielce zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze i ukierunkowane rozwiązania z zakresu wykorzystania Bezzałogowych Statków Powietrznych w poszczególnych branżach. Organizatorami wydarzenia są Targi Kielce S.A., a partnerem firma Nadowski.

(KŁ)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

13-14 II 2019
20-22 II 2019
22-24 II 2019
27 II - 1 III 2019
27-28 II 2019
27 II - 1 III 2019
5-6 III 2019