Aktualności

19.02.2019

Gry Trefla w Targach Kielce

W Strefie Gier Planszowych i Zabawek Retro będzie można zagrać w gry Trefla. Targi Kids’ Time odbędą się od 20 do 22 lutego w Targach Kielce.

Trefl jest jednym z wielu wystawców targów Kids' Time posiadających w swojej ofercie gry planszowe.
Trefl jest jednym z wielu wystawców targów Kids' Time posiadających w swojej ofercie
gry planszowe.

Trefl to jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Grupa Trefl działa od 1985 roku i stale się rozwija. Produkty Trefla są eksportowane do 50 krajów świata.

 

•        Coloer Brain. Myśl kolorem - to nowa gra towarzyska z kolorami w roli głównej. Colour Brain nietypowa gra quizowa, w której zadaniem graczy jest udzielanie odpowiedzi na pytania za pomocą posiadanych w ręce 11 kart kolorów. Przeczytajcie uważnie pytanie i starajcie się dopasować do niego właściwe kolory. Ten, kto jako pierwszy zdobędzie 10 punktów – wygrywa grę!

•        Kameleon - gra towarzyska na każdą okazję! Wszyscy gracze poza Kameleonem znają sekretne słowo. Używając jednego skrupulatnie dobranego wyrazu, starają się opisać je tak, aby Kameleon nie był w stanie go namierzyć. Ale kto jest Kameleonem? Czas na pełną podejrzeń i domysłów debatę, której celem jest wskazanie Leona Kameleona. Rzucajcie oskarżenia, podważajcie odpowiedzi innych i zaciekle brońcie swoich – ale ostrożnie, Kameleon łatwo wtapia się w tłum i może pozostać niezauważony.

•        Anty-monopoly Polska - klasyczna wersja gry osadzona w polskich realiach! Tym razem rywalizacja pomiędzy Przedsiębiorcami a Monopolistami rozegra się na mapie Polski. Czy Monopolistom uda się objąć swoim zasięgiem Szczecin i Kraków? A może to Białystok i Wrocław pozostaną ostoją uczciwej konkurencji małych i średnich Przedsiębiorców? Kto ostatecznie zostanie zwycięzcą? Podbój polskiego rynku czas zacząć!

•        Ego - to wspaniała gra towarzyska, która z pewnością stanie się atrakcją niejednej imprezy. Zabawa polega na trafnym odpowiadaniu na niebanalne pytania. Jak dobrze znasz swoich współtowarzyszy? Jeśli wykażesz się największą wiedzą - wygrasz.

•        Mistakos - to klasyczna gra zręcznościowa dla dzieci – i nie tylko! Walka o stołki z pewnością pochłonie również starszych graczy. Zapewnij swojej rodzinie wciągająca rozrywkę z nutką zdrowej rywalizacji!

•        5 sekund niebieskie oraz czerwone - edycja specjalna (niebieska) to kolejna odsłona szalonej i zabawnej gry dla rodziny i przyjaciół. Wszystkie pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy! Dodatkowa pula pustych kart, pozwoli Wam urozmaicić rozgrywkę własnymi pytaniami. Postarajcie się, aby były zaskakujące, zabawne i oryginalne.

W tym roku obchodzimy 10-te urodziny Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids' Time. Popularne w branży, kieleckie targi odbędą się od 20 do 22 lutego 2019 roku. Tegoroczna edycja zapowiadają się rekordowo pod wieloma względami: dodatkowa, dziewiąta (!) hala, jeszcze więcej wystawców z całego świata, premiery i nowości produktowe.

 

Targi organizowane są w formule B2B. Wstęp od 18 roku życia.

(PŚ)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019
26-27 X 2019
7 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019