Aktualności

08.04.2017

Energia Qi prosto z Chin, czyli medycyna niekonwencjonalna podczas 2. edycji targów HEALTH & BEAUTY

Dzięki obecności specjalnych gości z Chin, w Targach Kielce odbyły się warsztaty z akupunktury i ziołolecznictwa. Spotkanie poprowadziła doświadczona dr Anna Li

Energia Qi prosto z Chin, czyli medycyna niekonwencjonalna podczas 2. edycji targów HEALTH & BEAUTY

Podczas pierwszego dnia wydarzenia HEALTH & BEAUTY 2017 w Targach Kielce, miały miejsce warsztaty z medycyny chińskiej, skupiające się na ziołolecznictwie oraz jednej z zewnętrznych metod terapeutycznychakupunkturze. Obie metody leczenia należą do medycyny niekonwencjonalnej, pochodzącej z dalekiego wschodu.

Dr Anna Li od 20 lat praktykuje Tradycyjną Medycynę Chińską – w skrócie TCM. Metoda badania TCM przeprowadzana jest poprzez badanie pulsu, ocenę języka, (np. kolorytu) czy jakości skóry. Dr Anna Li podczas warsztatów zaprezentowała kilka podstawowych zabiegów, między innymi na czym polega moksa bezdymna, zabieg akupunktury oraz stawiania baniek chińskich.

Uczestnicy spotkania poszerzyli swoją wiedzę na temat wschodnich metod leczenia, a nabyte umiejętności będą mogli z powodzeniem zastosować dla siebie, lub wykorzystać w swojej pracy.

Warsztaty z medycyny chińskiej idealnie wpisały się w tematykę II Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody, które dedykowane są wszystkim tym, którzy poszukują produktów i usług wspierających zdrowie oraz pomagających na dłużej utrzymać młodość i urodę.

(PŚ)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

23-25 X 2018
23-25 X 2018
23-25 X 2018
23-25 X 2018
10-11 XI 2018
10-11 XI 2018