Biuletyn Informacji Publicznej
English English
 
 Targi Kielce » PLASTPOL » Lista wystawców
Loading
RSS RSS
 REKLAMA

Bosmann



Seminarium Kontrola i recepturowanie barwy

Seminarium Optymalizacja projektowania form wtryskowych i części z tworzyw sztucznych

XIX Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
Data najbliższej edycji: 2015 



Lista wystawców PLASTPOL 2014


Stan na dzień: 23.05.2014

  1. 1 A 2 BAGSIK MANFRED, Przezchlebie (C-47)
  2. 1. PLASTCOMPANY, SPOL.S.R.O., Czechy/Czech Republic (G-1)
  3. 3D MASTER, Warszawa (A-37)
  4. 3D PRO SP. Z O.O., Łódź (D-84)
  5. A&E PRODUKTIONSTECHNIK GMBH, Niemcy/Germany (A-102)
  6. A. MARCINIAK O.T., SP. Z O.O., Piaseczno Nowa Iwiczna (F-17)
  7. A.SCHULMAN POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (E-33)
  8. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH, Niemcy/Germany (A-54)
  9. ADDMASTER (UK) LTD., Anglia/U.K. (D-29)
  10. ADEPT-SERVICE, Pruszków (A-58)
  11. AEC INC, U.S.A. (C-8)
  12. AES GMBH, Niemcy/Germany (G-1)
  13. AFS ENTWICKLUNGS + VERTRIEBES GMBH, Niemcy/Germany (F-9)
  14. AKPOL ADAM KUŚ, Kraśnik (A-103)
  15. AKZONOBEL, Szwecja/Sweden (E-37)
  16. ALBEMARLE CORPORATION (E-38)
  17. ALLOD WERKSTOFF GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (C-27)
  18. ALPHA TECHNOLOGY SP. Z O.O. SKA, Kraków (D-68)
  19. ALPINUS CHEMIA SP. Z O.O., Solec Kujawski (D-7)
  20. ALS LTD, Anglia/U.K. (D-22)
  21. AMB MAREK BERNACIAK, Koło (D-103)
  22. AMBASADA AUSTRII - WYDZIAŁ HANDLOWY, Warszawa (C-66)
  23. AMBERSIL/CRC INDUSTRIES EUROPE BVBA, Belgia/Belgium (F-29)
  24. AMIS (C-25)
  25. AMOD ANDRZEJ MODRZEWSKI, Warszawa (D-81)
  26. AMPACET POLSKA DYSTRYBUCJA SP. Z O.O., Warszwa (E-25)
  27. AMS ASSET MANAGEMENT SERVICE S.R.L., Włochy/Italy (D-85)
  28. AMUT SPA, Włochy/Italy (D-77)
  29. ANA BIURO HANDLOWE, Łódź (G-22)
  30. ANWIL S.A., Włocławek (E-46)
  31. APATOR CONTROL SP. Z O.O., Toruń (F-31)
  32. APEX DYNAMICS, Tajwan/Taiwan (C-39)
  33. API SPA, Włochy/Italy (E-42)
  34. APLIKON-WAKNEL SP. Z O.O., Warszawa (D-121)
  35. APM - TECH, Reszów (A-9)
  36. ARBURG POLSKA SP. Z O.O., Opacz k/Warszawy (E-15)
  37. ARCOPLEX TRADING SPA, Włochy/Italy (E-55)
  38. ARENA COMET SCS POLSKA SP. Z O.O., Skawina (A-20)
  39. ARKEMA SP. Z O.O., Inowrocław (E-32, E-38)
  40. ARLA PLAST AB, Szwecja/Sweden (A-101)
  41. ASOLO POLIMERI S.R.L., Włochy/Italy (A-75)
  42. ASS MASCHINENBAU GMBH, Niemcy/Germany (F-2)
  43. ASSOCOMAPLAST - WŁOSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW MASZYN DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY, Włochy/Italy (C-9)
  44. ASTEN GROUP SP. Z O.O. (G-16)
  45. ATLANTIC POLYMERS POLSKA SP. Z O.O., Poznań (E-47)
  46. AUDYTEL S.A., Warszawa (D-7)
  47. AURUM SP. Z O.O. CHEMICALS SP.K., Katowice (E-31)
  48. AUTODESK (D-87)
  49. AUTOMA S.P.A., Włochy/Italy (D-85)
  50. AUTOMATEC SP. Z O.O., Lubań (G-9)
  51. AUTOMATIK PELLETIZING SYSTEMS GMBH, Niemcy/Germany (C-33)
  52. AVANTIC SOLUTIONS LTD, Anglia/U.K. (D-21)
  53. AVENTEK TECHNOLOGIES SP. Z O.O., Suchy Las (A-93; ZF-4)
  54. AXYZ AUTOMATION SP. Z O.O., Katowice (A-42)
  55. AZO GMBH + CO.KG, Niemcy/Germany (G-1)
  56. AZURR-TECHNOLOGY S.R.O., Czechy/Czech Republic (C-11)
  57. B&K S.C., Żywiec (F-8)
  58. BAGSIK SP. Z O.O., Gliwice (C-47)
  59. BALLUFF SP. Z O.O., Wrocław (G-9)
  60. BANDERA - COSTRUZIONI MECCANICHE LUIGI BANDERA S.P.A., Włochy/Italy (C-24)
  61. BANKIM PLAST PRIVATE LIMITED, Indie/India (A-49)
  62. BARR (F-18)
  63. BARWA PLAST IMPORT-EXPORT, Łódź (D-105)
  64. BATEKO SP. Z O.O., Wrocław (D-7)
  65. BATTAGLIO (A-72)
  66. BATTENFELD POLSKA INJECTION MOULDING TECHNOLOGY SP. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki (F-16)
  67. BAUSANO & FIGLI SPA, Włochy/Itlay (C-14; C-15)
  68. BECKER POLSKA SP. Z O.O., Kościan (D-94)
  69. BEIJING HELIVIEW INTL. EXHIBITION CO, LTD, Chiny/China ( )
  70. BEKUM MASCHINENFABRIKEN GMBH, Niemcy/Germany (F-2)
  71. BESSER T.T.S. S.P.A., Włochy/Italy (A-17)
  72. BESSPOL - JOLANTA BESS (E-6)
  73. BETAPLAST BEATA WOJCIECHOWSKA, Poznań ( )
  74. BGM MOLYDAL SP.J., Mirosławice (C-56)
  75. BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O., Warszawa (A-118)
  76. BINOVA S.R.L., Włochy/Itlay (C-14; C-15)
  77. BIOSENS MARCIN GUZ, Warszawa (A-59)
  78. BIOSPHERE CORPORATION, Ukraina/Ukraine (A-85)
  79. BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE "PROMOTOR", Wojnicz (G-27)
  80. BKS S.A., Belgia/Belgium (D-86)
  81. BLUE AIR SYSTEM GMBH, Austria (C-45)
  82. BLUESTAR, Chiny/China (E-16)
  83. BMS BVBA BARCO VISION, Belgia/Belgium (F-1)
  84. BMTEK, Włochy/Italy (C-42)
  85. BOCO PARDUBICE MACHINES S.R.O., Czechy/Czech Republic (A-38)
  86. BOGNER EDELSTAHL POLSKA SP. Z O.O., Solec Kujawski (D-48)
  87. BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP. Z O.O., Łomianki (D-57)
  88. BORGHI S.P.A., Włochy/Italy (G-22)
  89. BOSMANN, Łódź (D-14)
  90. BRABENDER GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (C-28)
  91. BRABENDER TECHNOLOGIE GMBH, Niemcy/Germany (C-47)
  92. BRANSON (D-121)
  93. BRITISH PLASTICS FEDERATION, Anglia/U.K. (D-26)
  94. BRIXA PLAST SRL, Włochy/Italy (E-55)
  95. BRU Y RUBIO S.L., Hiszpania/Spain (D-42)
  96. BRUKER OPTIK GMBH, Niemcy/Germany (A-19)
  97. B-TEC S.R.L., Włochy/Italy (A-44)
  98. BUEHLER MOTOR (A-121)
  99. BUSCH POLSKA SP. Z O.O., Włocławek (D-39)
  100. BUSINESS IMAGE WYDAWNICTWO, Warszawa (E-10)
  101. BUSS AG (C-47)
  102. BVV TRADE FAIRS BRNO, Czechy/Czech Republic (A-105)
  103. BYDGOSKI KLASTER PRZEMYSŁOWY, Bydgoszcz (F-18)
  104. CADXPERT MACIEJ DUKAT, Porąbka (F-28)
  105. CALCIT D.O.O., Słowenia/Slovenia (E-31)
  106. CANNON ERGOS S.P.A., Włochy/Italy (C-43)
  107. CARL HANSER VERLAG GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (D-73)
  108. CEHO BOHUMIL CEMPIREK S.R.O., Czechy/Czech Republic (A-43)
  109. CENTRUM KOOPERACJI RECYKLINGU - NOT FOR PROFIT SYSTEM SP. Z O.O., Lublin (D-7)
  110. "CENTRUM METAL ODCZYNNIKI CHEMICZNE - MIDAS INVESTMENT SP. Z O.O. SP.K., Falenty (D-7)
  111. CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI "PREMA" SPÓŁKA AKCYJNA, Kielce (D-61)
  112. CHAO WEI PLASTIC MACHINERY, Tajwan/Taiwan (C-63)
  113. "Chemia i Biznes" (Wydawnictwo EPS Media Ewelina Płońska-Stepulak), Warszawa (A-104)
  114. chemiaibiznes.com.pl (Wydawnictwo EPS Media Ewelina Płońska-Stepulak), Warszawa (A-104)
  115. CHEMPOL IMPORT-EXPORT SEREWA ŁUKASZ, Wrocław (C-28)
  116. CHEN HSONG, Chiny/China (C-38; G-9)
  117. CHEVRON PHILLIPS CHEMICAL INTERNATIONAL NV, Belgia/Belgium (E-53)
  118. CHIEFTEK PRECISION (CPC) (A-121)
  119. CHINA CHEMICAL MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD, Chiny/China (A-16)
  120. CHUMPOWER, Tajwan/Taiwan (C-39)
  121. CINPRES GAS INJECTION LTD., Anglia/U.K. (F-1)
  122. CLARCHEM POLSKA, Łódź (A-89)
  123. CLARIANT POLSKA SP. Z O.O., Zgierz (E-34)
  124. CODIPRO, Luksemburg/Luxemburg (A-18)
  125. COIM, Włochy/Italy (E-16)
  126. COLDTEAM SP. Z O.O., Gdynia (C-36)
  127. COLEMAN INTERNATIONAL SP. Z O.O., Warszawa (D-15)
  128. COLOR PLAST SPÓŁKA CYWILNA, Łódź (D-105)
  129. COMEC POLSKA ŁOŚ, SULKOWSKA-ŁOŚ SP. JAWNA, Pabianice (D-122)
  130. COPERION GMBH, Niemcy/Germany (F-2)
  131. CORONA SP. Z O.O., Sosnowiec (C-33)
  132. COSBERG S.P.A. ,Włochy/Italy (E-55)
  133. COSMOS (POLAND) MACHINERY SP. Z O.O., Wołomin (A-22)
  134. CRAIN COMMUNICATIONS, Anglia/U.K. (D-43)
  135. CRC INDUSTRIES UK., LTD, Anglia/U.K. (F-29)
  136. CRIZAF S.P.A., Włochy/Italy (F-1)
  137. CUCCOLINI S.R.L., Włochy/Italy (D-99)
  138. D&R REELINGS LTD, Anglia/U.K. (E-27)
  139. DACPOL SP. Z O.O., Piaseczno (D-116)
  140. DAL MASCHIO GROUP (A-72)
  141. DANJE - POLYMER SP. Z O.O., Warszawa (E-30)
  142. DAREX KUSZKOWSKI DARIUSZ, Warszawa (A-86)
  143. DATACOLOR AG EUROPE, Szwajcaria/Switzerland (A-89)
  144. DEIFEL GMBH&CO. KG, Niemcy/Germany (C-12)
  145. DEMAG PLASTICS GROUP, Częstochowa (G-15)
  146. DEMATEC POLSKA SP. Z O.O., Niepołomice k/Krakowa (A-53)
  147. DEPUR PADANA ACQUE, Włochy/Italy (C-51)
  148. DESMA KLÖCKNER ELASTOMERTECHNIK GMBH, Niemcy/Germany (E-17)
  149. DME EUROPE, Belgia/Belgium (F-5)
  150. DONGGUAN HONGYAN PRECISION MOULD CO., LTD., China/Chiny (A-6)
  151. DONGYANG AOLONG NONWOVEN EQUIPMENT CO., LTD, China/Chiny (A-32)
  152. DOPAK SP. Z O.O., Wrocław (F-2)
  153. DOTECO SPA, Włochy/Italy (C-42)
  154. DOW POLSKA, Łazy k/W-wy (E-42)
  155. D.P.S. S.R.L., Włochy/Italy (G-22)
  156. DREWNEX RECYCLING PLASTICS PRZEMYSŁAW MIŚKIEWICZ I S-KA, Dąbrowa Górnicza (D-65)
  157. DUETTECH (A-54)
  158. DUNKERMOTOREN (A-121)
  159. DUPONT PERFORMANCE POLYMERS S.A., Szwajcaria/Switzerland (E-38)
  160. EAS EUROPE B.V., Holandia/The Netherlands (C-12)
  161. ECOFLOW MARCIN PIETRASZEK, Bydgoszcz (G-10)
  162. ECON GMBH, Austria (D-86)
  163. ECTA POLSKA SP. Z O.O., Borówiec (E-13)
  164. EDS EXTRUSION DIE SYSTEMS GMBH, Austria (C-28)
  165. EEC "EGYPTIAN EUROPEAN COMPANY", Egipt/Egypt (D-101)
  166. EICHHOLZ SILO UND ANLAGENBAU GMBH, Niemcy/Germany (F-1)
  167. EKO HARPOON RECYKLING SP. Z O.O., Cząstków Mazowiecki (D-7)
  168. EKOGRANULAT POLSKIE PRODUKTY RECYKLINGU S.C., Warszawa (E-28)
  169. EKOMER - K.WRÓBLEWSKA SP.J., Toruń (D-66)
  170. ELBI - WROCŁAW SP. Z O.O., Wrocław (G-17)
  171. ELEKTRORECYKLING POLSKA SP. Z O.O., Przeźmierowo (D-7)
  172. ELEKTROTERMIA SP. Z O.O. SP.K., Kraków (A-31)
  173. ELKREM BIS SP. Z O.O., Toruń (D-76)
  174. ELTEX, Niemcy/Germany (A-95)
  175. EMERY OLEOCHEMICALS GMBH, Niemcy/Germany (E-38)
  176. EMPLAST MARCIN NOWICKI, Poznań (D-46)
  177. EMS - GRIVORY, Szwajcaria/Switzerland (E-16)
  178. EMSI HIGHTEC SP. Z O.O., Siemianowice Śląskie (F-20)
  179. ENGEL AUSTRIA GMBH, Austria (E-4; F-3)
  180. ENGEL POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (E-4; F-3)
  181. ENTERIO S.C., Rzeszów (D-65)
  182. ENTEX GMBH, Niemcy/Germany (D-86)
  183. ENTRO HOLDINGS SP. Z O.O., Warszawa (E-43)
  184. EPAFLEX POLYURETHANES SRL, Włochy/Italy (D-102)
  185. EQUIPO MARTA OCHMAN, Łódź (A-95)
  186. EREMA ENGINEERING RECYCLING MASCHINEN UND ANLAGEN GES.M.B.H., Austria (D-2)
  187. ERGOMAT (C-16)
  188. ERIMAKI SNC, Włochy/Italy (C-14; C-15)
  189. ERMANNO BALZI, Włochy/Italy (F-17)
  190. EURO EXIM LIMITED, Anglia/U.K. (D-45)
  191. EURO SITEX POLSKA SP. Z O.O., Częstochowa (C-57)
  192. EURO SITEX S.R.O., Czechy/Czech Republic (C-57)
  193. EUROCHILLER S.R.L., Włochy/Italy (C-14; C-15)
  194. EURO-GROUP S.C. ZBIGNIEW WILK, BOŻENA HEBDA, ROBERT WILK, Głogoczów (D-7)
  195. EVENT MEDIA GROUP SP. Z O.O., Mniszek ( )
  196. EWIKON HEISSKANALSYSTEM GMBH, Niemcy/Germany (F-18)
  197. EXPLAST, SPOL S.R.O., Czechy/Czech Republic (E-41)
  198. EXTRUNET GMBH, Austria (C-28)
  199. EXXON MOBIL, Belgia/Belgium (E-18)
  200. FADO SP. Z O.O., Bydgoszcz (D-32)
  201. FANUC POLSKA SP. Z O.O., Wrocław (G-23)
  202. FAS CONVERTING MACHINERY AB, Szwecja/Sweden (C-43)
  203. FATPOL TOOLS SP. Z O.O., Strzelno (F-18)
  204. FB BALZANELLI SRL, Włochy/Italy (D-41)
  205. FCPK BYTÓW SP. Z O.O., Bytów (G-18)
  206. FERLIN PLASTICS AUTOMATION, Holandia/The Netherlands (C-25)
  207. FERRO SPAIN S.A., Hiszpania/Spain (E-38)
  208. FERROMATIK MILACRON, Niemcy/Germany (F-11)
  209. FIFE - TIDLAND GMBH, Niemcy/Germany (A-68)
  210. FINPROJECT S.P.A., Włochy/Italy (A-84)
  211. FIRMA NAUKOWO-PRODUKCYJNA PRODEKOLOGIA, Ukraina/Ukraine (A-127)
  212. FORMECH INTERNATIONAL LTD, Anglia/U.K. (C-26)
  213. FOTEK RECYKLING (D-61)
  214. FOTEK TWORZYWA (D-61)
  215. FOTEK WIELOBRANŻOWY ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY KAZIMIERZ FOTEK, Zakroczym (D-61)
  216. FREDEN ZAKŁAD NARZĘDZI I WDRAŻANIA TECHNOLOGII ALFRED NITSCHKE, Poznań (C-46)
  217. FRIGOSYSTEM SRL/COREMA, Włochy/Italy (D-77)
  218. FUCHS OIL CORPORATION (PL) SPÓŁKA Z O.O., Gliwice (C-23)
  219. FUNDACJA ODZYSKAĆ ŚRODOWISKO (D-7)
  220. GABRIEL-CHEMIE BOHEMIA S.R.O., Czechy/Czech Republic (D-107)
  221. GABRIEL-CHEMIE POLSKA SP. Z O.O. (D-107)
  222. GAMMA MECCANICA S.P.A., Włochy/Italy (C-51)
  223. GAMMA STAMPI SRL, Włochy/Italy (D-6)
  224. GASPAR S.L., Hiszpania/Spain (A-46)
  225. GDK SPOL. S.R.O., Czechy/Czech Republic (D-53)
  226. GEAF S.R.L., Włochy/Italy (D-3)
  227. GEBRÜDER EBERHARD GMBH (D-67)
  228. GEISS AG, Niemcy/Germany (C-25)
  229. GENERAL PLASTICS SP. Z O.O., Łomianki (C-68)
  230. GEOR DING MACHINERY CO., LTD, Tajwan/Taiwan (F-1)
  231. GERCO KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, Niemcy/Germany (G-1)
  232. GESTORA CATALANA DE RESIDUOS, Hiszpania/Spain (C-45)
  233. GETECHA GMBH, Niemcy/Germany (G-12)
  234. GG PLAST TECHNOLOGY, Środa Wlkp. (C-2; C-35)
  235. GHECOR S.A.S., Włochy/Italy (C-14; C-15)
  236. GIBITRE INSTRUMENTS, Włochy/Italy (D-6)
  237. GIBO SP. Z O.O., Sieradz (C-16)
  238. GIMATIC S.P.A., Włochy/Italy (F-2)
  239. GIUGNI, Włochy/Italy (C-51)
  240. GLEBA TRADING MACHINERY, Bieruń (E-54)
  241. GLOBAL ULUSLARARASI GIRISIMCILIK MUHENDISLIK DANISMANLIK VE TICARET LTD, Turcja/Turkey (A-60)
  242. GLS THERMOPLASTIC ELASTOMERS (D-119)
  243. GNEUSS GMBH (C-12)
  244. GRAFE POLSKA SP. Z O.O., Lubliniec (D-47)
  245. GRANULAT - CHMIELARZ, Częstochowa (E-37)
  246. GRECO, Tajwan/Taiwan (E-16)
  247. GREEN BOX S.R.L., Włochy/Italy (D-2)
  248. GREINER EXTRUSION GMBH, Austria (C-59)
  249. GRUPA AZOTY S.A., Tarnów (E-24)
  250. GTEN (A-121)
  251. GT-MAQUINARIAS PATRYCJA TOBERA, Kraków (A-46)
  252. GUMMIWERK KRAIBURG GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (E-11)
  253. GUMOTIV PAWEŁ RÓG, Wadowice Górne (D-117)
  254. GUR-IS MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., Turcja/Turkey (A-63)
  255. GUSBI SPA, Włochy/Italy (G-22)
  256. GUZZINI ENGINEERING SRL, Włochy/Italy (E-55)
  257. GWK GESELLSCHAFT WARME-KALTETECHNIK MBH, Niemcy/Germany (F-25)
  258. HANGZHOU KELI CHEMICAL CO., LTD, China/Chiny (A-98)
  259. HANS WEBER MASCHINENFABRIK GMBH, Niemcy/Germany (C-28)
  260. HARMO CO., LTD, Japonia/Japan (A-114)
  261. HASCO POLSKA SP. Z O.O., Bydgoszcz (F-12)
  262. HAUG (D-121)
  263. HEATLE ELECTRIC (INTERNATIONAL) CO., LTD, Chiny/China (A-29)
  264. HEDPES - ADVANCED PRINTING SUPPLIES, Poznań - Przeźmierowo (D-96)
  265. HENG CHIH (ALTIC PLASTICS TECHNOLOGIES), Tajwan/Taiwan (C-39)
  266. HERBOLD MECKESHEIM GMBH, Niemcy/Germany (C-43)
  267. HERRMANN ULTRASCHALLTECHNIK GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (E-1)
  268. HERZ POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (D-62)
  269. HONEYWELL, Belgia/Belgium (D-64)
  270. HP SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (A-18)
  271. HPL ADDITIVES LIMITED, Indie/India (D-75)
  272. HUFSCHMIED ZERSPANUNGSSYSTEME GMBH (C-25)
  273. HUZAP BUDOWA MASZYN SP. Z O.O., Bytom (C-53)
  274. HWA CHIN, Tajwan/Taiwan (G-14)
  275. I.L.P.A. - MP3, Włochy/Italy (D-125)
  276. IBANEZ S.L., Hiszpania/Spain (A-46)
  277. ICMA SAN GIORGIO S.P.A., Włochy/Italy (C-43)
  278. ICS COOL ENERGY LTD (C-36)
  279. IFW (C-28)
  280. IFW MOULD TEC GMBH, Austria (C-61)
  281. IGUS SP. Z O.O., Warszawa (D-31)
  282. IKA (D-66)
  283. ILLIG MASCHINENBAU GMBH ROBERT BOSCH, Niemcy/Germany (D-3)
  284. INBRAS SARBINOWSCY SP.J., Inowrocław (A-76)
  285. INCOE INTERNATIONAL EUROPE, Niemcy/Germany (F-21)
  286. INDUSTRIAL FRIGO POLSKA SP. Z O.O., Bielsko-Biała (D-46)
  287. INEOS COMPOUNDS (D-66)
  288. INFORCHAIN CHAN CHAO, Tajwan/Taiwan
  289. INFRAFORM (STUDIO PRO), Bytom (A-37)
  290. INMET-BTH ŁUKOWSKI ARTUR, Mikołów (D-49)
  291. INNO-PLAST GMBH, Niemcy/Germany (D-91)
  292. INPROS SRL, Włochy/Italy (A-72)
  293. INSTALACJE-ST, Mińsk Mazowiecki (A-23)
  294. INSTYTUT GOSPODARKI SUROWCAMI MINERALNYMI I ENERGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK, Kraków (D-7)
  295. INSTYTUT INŻYNIERII MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH I BARWINKÓW, Toruń (A-74; D-7)
  296. INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO W WARSZAWIE, Warszawa (D-7)
  297. INSTYTUT TELE- I RADIOTECHNICZNY, Warszawa (C-49)
  298. INTEMO S.A., Piotrków Kuj. (F-27)
  299. INTERMARC BV, Holandia/The Netherlands (D-123)
  300. INTYPE ENTERPRISE, Tajwan/Taiwan (C-39)
  301. ISOLAGRO INDUSTRIA, Portugalia/Portugal (D-75)
  302. ITA SP. Z O.O. SP.K., Poznań (C-58)
  303. ITALTECH (A-72)
  304. ITIB MACHINERY INTERNATIONAL S.P.A., Włochy/Italy (C-14; C-15)
  305. JAI CORP LTD, Indie/India (A-47)
  306. JAZON SP. Z O.O., Białystok (D-109)
  307. JON WAI MACHINERY WORKS CO., LTD, Tajwan/Taiwan (C-3)
  308. K & K RECYKLING SYSTEM, Brzesko (C-5)
  309. K+L BIURO HANDLOWE POLSKA SP. Z O.O., Łódź (D-95)
  310. KAI MEI MACHINERY, Tajwan/Taiwan (C-39)
  311. KALMAN PLASTIC A.TRAWIŃSKI SP.J., Warszawa (D-37)
  312. KANITECH MICHAŁ KRÓLIK, Mińsk Maz. (F-7)
  313. KAPLAST SP. Z O.O., Bydgoszcz (F-18)
  314. KARL FINKE GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (E-19)
  315. KASC, Niemcy/Germany (C-55)
  316. KAUTEX MASCHINENBAU GMBH, Niemcy/Germany (G-12)
  317. KENT POLSKA SP. Z O.O., Mikołów (A-52)
  318. KF TECHNOLOGIE PIOTR KACZYŃSKI, Warszawa (D-125)
  319. KHOTSET, Niemcy/Germany (F-17)
  320. KIEFEL GMBH, Niemcy/Germany (D-125)
  321. KIMATIC SNC, Włochy/Italy (C-42)
  322. KINCO (A-121)
  323. KLASTER GOSPODARKI ODPADAMI I RECYKLINGU, Lublin (D-7)
  324. KMP PLASTICS KATARZYNA BROWAREK, Warszawa (C-25)
  325. KM-SYSTEM MARIUSZ CHMIELEWSKI, KRZYSZTOF SŁOWIK S.C., Jelenia Góra (G-9)
  326. KOCH PAC SYSTEME (D-125)
  327. KOLTEX SP. Z O.O., Kolbuszowa (ZC-1)
  328. KOM-ODLEW KOMPUTEROWE SYSTEMY INŻYNIERSKIE SP. Z O.O., Kraków (D-106)
  329. KONEK PSN SP.J., Bydgoszcz (F-18)
  330. KONGSKILDE POLSKA SP. Z O.O., Kutno (A-51)
  331. KONICA MINOLTA SENSING EUROPE B.V. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, Wrocław (C-1)
  332. KRAIBURG TPE GMBH & CO.KG (E-47)
  333. KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA (D-7)
  334. KRAKCHEMIA S.A., Kraków (E-49)
  335. KRAUSS MAFFEI TECHNOLOGIES GMBH, Niemcy/Germany (F-2; G-1)
  336. KREYENBORG PLANT TECHNOLOGY GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (C-47)
  337. KROENERT (D-125)
  338. KS ENGINEERING GMBH, Szwajcaria/Switzerland (A-102)
  339. KUHNE GMBH, Niemcy/Germany (C-51; D-3)
  340. KUKA ROBOTER CEE GMBH SPÓŁKA Z O.O., Katowice (F-15; G-28)
  341. KUNG HSING PLASTIC MACHINERY CO., LTD, Tajwan/Taiwan (C-42)
  342. LABORATORIUM BADAŃ TWORZYW SZTUCZNYCH - ROLBATCH-LAB, Niemcy/Germany (A-27)
  343. LABORATORIUM INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I ŚRODOWISKA KOMAG, Gliwice (A-34)
  344. LACERTA TECHNOLOGY LIMITED, Anglia/U.K. (D-23)
  345. LANXESS CEE ODDZIAŁ W POLSCE HIGH PERFORMANCE MATERIALS, Warszawa (E-51)
  346. LEADER EXTRUSION MACHINERY IND. CO., LTD., Tajwan/Taiwan (A-54)
  347. LENZKES TECHNIKI MOCOWANIA SP. Z O.O., Poznań (F-4)
  348. LG CHEM, Korea (E-16)
  349. LIAD WEIGHING AND CONTROL SYSTEMS LTD, Izrael/Israel (C-25)
  350. LIFOCOLOR FARBPLAST SP. Z O.O., Bydgoszcz (F-18)
  351. LIKE 3D PRINTING, Niemcy/Germany (A-27)
  352. LINIA SZYCIA MIROSŁAW PIŁAT, Poznań (ZF-3)
  353. LISTEMANN POLSKA SP. Z O.O., Kraków (A-3)
  354. LORANDI SILOS S.R.L., Włochy/Italy (D-46)
  355. LORTECH, Nadma (D-17)
  356. LOTTE CHEMICAL CORPORATION, Korea Południowa/South Korea (D-98; E-16)
  357. LUBRIZOL USA, Belgia/Belgium (E-39)
  358. LUDATEC SP. Z O.O. SP.K., Bydgoszcz (G-11)
  359. M.A.S. SP. Z O.O., Starachowice (A-91; ZC-2)
  360. MAAG POMP SYSTEMS GMBH, Niemcy/Germany (C-33)
  361. MACHINE POINT CONSULTANTS SL, Hiszpania/Spain (A-4)
  362. MACPLAS - CENTRO DIREZIONALE MILANOFIORI, Włochy/Italy (C-9)
  363. MADRO, Wrocław (ZF-2)
  364. MAIN TECH SRL, Włochy/Italy (C-14; C-15)
  365. MAMATA EXTRUSION SYSTEMS PVT.LTD, Indie/India (A-88)
  366. MAMATA MACHINERY PVT, Indie/India (C-42)
  367. MANDO, Sosnowiec (C-42)
  368. MANEX SP. Z O.O., Kraków (D-36)
  369. MAPLAN GMBH, Austria (F-2)
  370. MAPRO POLSKA SP. Z O.O., Częstochowa (G-8)
  371. MARBACH BUDOWA FORM SP. Z O.O., Tarnowskie Góry (A-66)
  372. MARCOSTA CENTRUM HANDLU I PRODUKCJI OBRABIAREK, Tarnów (D-19)
  373. MARSE - INDUSTRIAL Y COMERCIAL MARSE S.L., Hiszpania/Spain (C-25)
  374. MAS (C-5)
  375. MASCHINENHANDEL BOROWSKI E.K., Niemcy/Germany (F-14)
  376. MASCHINES DUBUIT (D-95)
  377. MASS INTERNATIONAL SRL, Włochy/Italy (C-25)
  378. MASTER COLORS SP. Z O.O., Wrocław (C-12)
  379. MAYWO KUN STSTOFF GMBH, Niemcy/Germany (D-3)
  380. MB MARKET LTD SP. Z O.O., Baniocha (E-42)
  381. MCPP POLAND SP. Z O.O., Sochaczew (E-29)
  382. Mechanik - Miesięcznik Naukowo-Techniczny, Warszawa (E-7)
  383. MEGAN SP. Z O.O., Łódź (G-4)
  384. MEGATRON (A-121)
  385. MERCATOR TOMASZ JAWORSKI, Warszawa (D-108)
  386. MESGO S.P.A., Tomaszów Mazowiecki (D-6)
  387. METALIMPEX SP. Z O.O., Tychy (D-67)
  388. METZELER PLASTICS GMBH, Niemcy/Germany (A-126)
  389. MEUSBURGER GEORG GMBH & CO.KG, Austria (F-22)
  390. MICRO-EPSILON (A-121)
  391. MIDDLE EAST PLASTIC INDUSTRIES, Arabia Saudyjska/Saudi Arabia (A-71)
  392. MIKROSAN MAKINA VE KALIP A.S., Turcja/Turkey (D-41)
  393. MILAR SP. Z O.O., Grodzisk Maz. (F-29)
  394. MILIMEX PAWEŁ MILDNER SPÓŁKA JAWNA, Warszawa (D-102)
  395. MILLENNIUM LEASING SP. Z O.O., Warszawa (E-14)
  396. MINDA KTSN PLASTIC AND TOOLING SOLUTIONS SP. Z O.O., Bygdoszcz (A-108)
  397. MINLAND PLASTICS CORP., Taiwan/Tajwan (C-17)
  398. MITRAS MATERIALS GMBH, Niemcy/Germany (C-25)
  399. MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. ODDZIAŁ W POLSCE, Balice (G-9)
  400. MIXACO GMBH, Niemcy/Germany (D-86)
  401. MM Magazyn Przemysłowy, Wrocław (A-124)
  402. MOLD-MASTERS EUROPA GMBH, Niemcy/Germany (F-6)
  403. MOL-HUNGARIAN OIL & GAS COMPANY PLC., Węgry/Hungary (E-3)
  404. MORETTO EAST EUROPE SP. Z O.O., Częstochowa (C-22)
  405. MORETTO SPA, Włochy/Italy (C-22)
  406. MOTAN-COLORTRONIC HMBH, Niemcy/Germany (G-12)
  407. MOULD & MATIC SOLUTIONS S.R.O., Czechy/Czech Republic (A-73)
  408. MOULDPRO, Dania/Denmark (F-17)
  409. MOVACOLOR (C-37)
  410. MP2 POL MARCIN PRZEWOŹNICZEK MICHAŁ S.C., Wrocław (F-15)
  411. M-SYSTEMS MICHAEL MESERLE, Niemcy/Germany (C-54)
  412. MT PERYFERIA I DODATKI SP. Z O.O., Stanisławów (C-5)
  413. MT RECYKLING, Stanisławów (C-5)
  414. MTA S.P.A. (C-36)
  415. MTL ASCO SP. Z O.O., Pyskowice (ZF-1)
  416. MUEHSAM - ELEKTROMECH JAN. K. MUEHSAM I WSPÓLNICYSPÓŁKA JAWAN, Warszawa (F-1)
  417. MUEHSAM KIELCE (C-37)
  418. MULTIBASE, Francja/France (E-16)
  419. MULTI-INSTAL ROBERT TŁUCZEWICZ, Stalowa Wola (A-21)
  420. MULTI-TECH SP. Z O.O., Bytom (D-34)
  421. MV CENTER SP. Z O.O., Zabierzów (D-9)
  422. NABOR PPW G.NABORCZYK, Kraśnik (A-97)
  423. NABTESCO (A-121)
  424. NCTE (A-121)
  425. NETSTAL - MASCHINEN AG, Szwajcaria/Switzerland (F-1)
  426. NEUE HERBOLD MASCHINEN-U. ANLAGENBAU GMBH, Niemcy/Germany (F-2)
  427. NEUGART (A-121)
  428. NEW OMAP SRL, Włochy/Italy (C-25)
  429. NEXT GENERATION RECYCLINGMACHINEN GMBH, Austria (C-43)
  430. NEXTOOL, Chiny/China (A-27)
  431. NICOM JAKSAN, SZYMAŃSKI SPÓŁKA JAWNA, Rzeszów (D-79)
  432. NILTECH N.RADEK, L.KUMAŃSKI SP.J., Morawica (A-5)
  433. NINGBO HAIBO MACHINERY MANUFACTURE CO., LTD, Chiny/China (A-35)
  434. NINGBO SHUANGMA MACHINERY (C-70)
  435. NINGBO TONGYONG PLASTIC MACHINERY MANUFACTURE CO., LTD, Chiny/China (A-11)
  436. NISSEI ASB GMBH, Niemcy/Germany (C-31)
  437. NORDMANN RASSMANN POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (D-64)
  438. NORDSON BKG GMBH, Niemcy/Germany (E-12)
  439. NORDSON CORPORATION - POLYMER PROCESSING SYSTEMS, USA (E-12)
  440. NORDSON EXTRUSION DIES INDUSTRIES LLC, USA (E-12)
  441. NORDSON KREYENBORG GMBH, Niemcy/Germany (E-12)
  442. NORDSON XALOY INC., USA (E-12)
  443. NORRES POLSKA SP. Z O.O., Tarnowo Górne (A-122)
  444. NORTHERN IRELAND PLASTICS LTD., Irlandia/Ireland (D-25)
  445. NORTRADE RYSZARD NOWAK, Józefów (C-55)
  446. NOSELAB ATS S.R.L., Włochy/Itlay (C-14; C-15)
  447. NOVA FRIGO, Włochy/Italy (C-38; G-9)
  448. NOVA PLAST J.KAMIŃSKI E.Z.SZCZEPANIEC SP.J., Toruń (C-32)
  449. NOVAPAX KUNSTSTOFFTECHNIK STEINER GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (C-46)
  450. NTQ S.C. AGNIESZKA DUŁAWA, MIROSŁAW WIKALIŃSKI, Warszawa (E-55)
  451. OBERON 3 D L PIETRZAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA, Katowice (F-18)
  452. OBERON ROBERT DYRDA, Inowrocław (A-36)
  453. OBR-ERG SP. Z O.O., Jasło (D-71)
  454. OERLIKON BALZERS COATING POLAND SP. Z O.O., Polkowice (D-42)
  455. OLIVE TRADING CO., LTD, Tajwan/Taiwan (A-79)
  456. OLMAS SRL, Włochy/Italy (D-41)
  457. OMEGA PLASTO COMPOUNDS PVT. LTD, Indie/India (E-28)
  458. OMRON ELECTRONICS SP. Z O.O., Warszawa (G-28)
  459. OMSO S.P.A., Włochy/Italy (C-43)
  460. OMYA SP. Z O.O., Warszawa (E-38)
  461. ONI-WÄRMETRAFO GMBH, Niemcy/Germany (F-2)
  462. O-PAL SP. Z O.O., Skierniewice (D-7)
  463. OR.P STAMPI S.R.L., Włochy/Italy (D-6)
  464. ORYCON EU A.S., Czechy/Czech Republic (A-43)
  465. P.F.Z. PIOTR KUJAWA I PAWEŁ KUJAWA, Toruń (C-24)
  466. P.P.H.U. POLBLUME ZBIGNIEW MIAZGA, Piaseczno (D-7)
  467. PALLMANN (C-12)
  468. PAN STONE HYDRAULIC INDUS.CO., LTD, Tajwan/Taiwan (D-102)
  469. PARTNER HOLDING MANAGEMENT SP. Z O.O., Warszawa (ZF-2)
  470. PASTERSKI, Kobyłka (D-35)
  471. PEARL TECHNOLOGIES INC, USA (C-42)
  472. PERSTORP GROUP, Sweden/Szwecja (E-8)
  473. PFTECHNOLOGY SP. Z O.O., Wierzbica (D-99)
  474. PHU "MARINUS" MARIUSZ KLONOWSKI, Gdańsk (G-5)
  475. PIOVAN S.P.A., Włochy/Italy (F-1)
  476. PIPE SOLUTIONS SP. Z O.O., Toruń (D-41)
  477. PLASMAQ, LDA., Portugalia/Portugal (A-64)
  478. PLAST 2015 - INTERNATIONAL EXHIBITION FOR PLASTICS AND RUBBER INDUSTRIES, Włochy/Italy (C-9)
  479. PLAST LINE, Wrocław (G-12)
  480. PLASTECH - H. ZAWISTOWSKI ZAKŁAD TECHNIK PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH, Warszawa (E-50)
  481. PLASTECH WYDAWNICTWO PORADNIKÓW I KSIĄŻEK TECHNICZNYCH, Warszawa (E-7)
  482. Plastech.pl - wortal tworzyw sztucznych/ Plastech.biz - plastics and packaging vortal, Toruń (E-50)
  483. PLASTICS COMMERCE, Singapur/Singapore (G-14)
  484. PLASTICS MACHINERY GROUP INTERNATIONAL LTD, Anglia/U.K. (D-28)
  485. PLASTICS SYSTEMS (C-37)
  486. PLASTIGO, Częstochowa (G-16)
  487. PLAST MARKET SP. Z O.O., Izabelin (D-61)
  488. Plastnews, Warszawa (D-69)
  489. PLASTOPLAN POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (E-47)
  490. PLASTRON SARL, Francja/France (C-45)
  491. PMT S.A., Belgia/Belgium (A-18)
  492. PNO CONSULTANTS SP. Z O.O., Warszawa (D-7)
  493. POLAN, Warszawa (D-86)
  494. POLI - ECO TWORZYWA SZTUCZNE SP. Z O.O., Szprotawa (A-111)
  495. POLIMARKY SP. Z O.O., Rzeszów (E-52)
  496. POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA, Kielce (E-2)
  497. POLMER SP. Z O.O., Wrocław (A-55)
  498. POLON - IZOT SP. Z O.O., Milanówek (A-82)
  499. POL-SERVICE MAJCHER JACEK, Rzeszów (D-115; ZB-1)
  500. POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O., Lublin (D-7)
  501. POLYMA KUNSTSTOFF GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (D-89)
  502. POLYONE POLAND MANUFACTURING SP. Z O.O., Kutno (D-119)
  503. POLYPLASTICS, Japonia/Japan (E-39)
  504. POLYRAM (E-39)
  505. POLYRON, Izrael/Israel (E-16)
  506. POLYTOR SP. Z O.O., Toruń (D-12)
  507. PONAR PLAST SP. Z O.O. SP.K., Żywiec (F-26)
  508. PONAR SP. Z O.O., Żywiec (G-19)
  509. POR RONG CO., LTD, Tajwan/Taiwan (A-81)
  510. POTTERS USA, Niemcy/Germany (E-39)
  511. PP I KD WILTOR SP.JAWNA, Toruń (G-21)
  512. PPH NATEX SP. Z O.O., Warszawa (D-59)
  513. PPH OREX - ROTOMOULDING PRZEMYSŁAW ORLIK, Świerklany (D-16)
  514. PPH WOBIT E.K.J. OBER S.C., Pniewy (A-121)
  515. PPHU "ANNA" WOJCIECH BOGUCKI, Jatne (D-51)
  516. PPHU "GAMART" S.A., Jasło (G-24)
  517. PPHU "ML" MONIKA ALBRECHT-MIKULSKA, Gronowo Górne (C-21)
  518. PPHU "VEGA" PIOTR KAWECKI, Barlinek (A-87)
  519. PPHU TRANS-WEST GMBH SP. Z O.O., Środa Wlkp. (F-9)
  520. PPU ELJOT SP.J. J.JURKIEWICZ, W.LEWANDOWSKI, Kowalewo Pomorskie (A-67)
  521. PRAYAG, Indie/India (E-37)
  522. PREA LTD., Anglia/U.K. (D-24)
  523. PREMA SARL, Francja/France (C-42)
  524. PREMIUM SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z O.O., Warszawa (ZC-3)
  525. PROCESS CONTROL (A-54)
  526. PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" SP. Z O.O. ZPCHR, Bydgoszcz (F-18)
  527. PROGRESSIVE, Anglia/U.K. (F-17)
  528. "PROLAB" PRO-LAB SP. Z O.O., Włocławek (E-46)
  529. PROSES BDE GMBH, Niemcy/Germany (F-2)
  530. PROSOLUTIONS MAJEWSCY SP. JAWNA, Łaskarzew (C-44)
  531. PROTEC POLYMER PROCESSING GMBH, Niemcy/Germany (C-45)
  532. PROTECHNIKA GRZEGORZ KOWALCZYK, Łuków (D-7)
  533. PROTECHNIKA, Łuków (G-7)
  534. PRO-WELLNESS SP.J., Katowice
  535. PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI MB RECYCLING SP. Z O.O., Kielce (D-7)
  536. PRZEDSIĘBIORSTWO ROZWOJU I WDROŻEŃ "OBERON" SP. Z O.O., Warszawa (D-93)
  537. PTC ARTUR SZREDER, Mała Nieszawka (C-14; C-15)
  538. PU1TEC DICHTUNGEN UND KUNSTSTOFFE GMBH, Austria (C-65)
  539. QUIPSY QUALITY GMBH & CO.KG, Niemcy/Germany (F-2)
  540. R.G. CHEM. SRL., Włochy/Italy (A-98)
  541. R.P. INJECTION S.R.L./TOYO - EUROPE, Włochy/Italy (A-56)
  542. RADICI NOVACIPS S.P.A., Italy/Włochy (E-38)
  543. RADKA POLSKA SPÓŁKA Z O.O., Miękinia (E-51)
  544. RAF SP.JAWNA, Bielsko-Biała (D-112)
  545. RAMPA - HANS BRÜGMANN GMBH & CO., Teresin (A-77)
  546. RAPID GRANULATOR AG, Szwecja/Sweden (F-1)
  547. RATAJ POLSKA SP. Z O.O., Kluczbork (A-96)
  548. RAVAGO PETRO KIMYA SATIŞ VE PAZARLAMASAN. TIC. A.Ş, Turcja/Turkey (E-45)
  549. RECTUS POLSKA SP. Z O.O., Dębowiec (D-118)
  550. REDUCTION ENGINEERING GMBH, Niemcy/Germany (C-6)
  551. REGAL SP. Z O.O., SP.K., Katowice (D-63)
  552. REGLOPLAS AG, Szwajcaria/Switzerland (G-12)
  553. REIFENHÄUSER GMBH & CO. KG MASCHINENFABRIK, Niemcy/Germany (E-17)
  554. REPROGRAF S.A., Warszawa (A-119)
  555. REPRO-PLAST SP. Z O.O., Łochów (D-4)
  556. RESEARCH AND PRODUCTION COMPANY "KIT", Ukraina/Ukraine (F-23)
  557. RESYSTA (D-66)
  558. RICCO INTERNATIONAL TRADE & CONSULTANCY, Warszawa (C-43)
  559. RO.SA - HALE SP. Z O.O., Radom (A-45)
  560. ROLBATCH MAGDALENA LAABS, Niemcy/Germany (A-27)
  561. "ROEMHELD HILMA STARK" (D-49)
  562. ROLL-O-MATIC A/S, Dania/Denmark (C-42)
  563. ROSSI POLSKA SP. Z O.O., Wrocław (D-92)
  564. ROTHFUSS MECHANIK, Niemcy/Germany (F-2)
  565. RR - POLSKA S.C. (D-61)
  566. RT - PLAST SP. Z O.O., Wtelno (G-2; G-3)
  567. RUNI (C-5)
  568. S.I.S.E., Francja/France (E-16)
  569. SABIC INNOVATIVE PLASTICS POLAND (E-5)
  570. SABIC POLAND, Warszawa (E-5)
  571. SABIC POLYMERS (E-5)
  572. SABIC SALES EUROPE (E-5)
  573. SAFIC - ALCAN POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (D-75)
  574. SANITIZED AG, Szwajcaria/Switzerland (A-89)
  575. SCHEER PELLETIZING SYSTEMS, Niemcy/Germany (C-6)
  576. SCHMOLZ+BICKENBACH POLSKA SP. Z O.O., Mysłowice (D-55)
  577. SCHWING FLUID TECHNIK GMBH, Niemcy/Germany (C-55)
  578. SCITEQ A/S, Dania/Denmark (C-28)
  579. SCORPIO SP. Z O.O., Łódź (C-19)
  580. SCORPIO TOMASZ CIESIELSKI, Warszawa (A-72)
  581. SELGA ANDRZEJ SZCZEPANIAK, Poznań (F-30)
  582. SENOPLAST POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (E-44)
  583. SEPRO ROBOTIQUE, Francja/France (F-1)
  584. SEVENSEAS INTERNATIONAL, Anglia/U.K. (D-27)
  585. SHANG TA CHIA INDUSTRIAL CO., LTD, Tajwan/Taiwan (A-78)
  586. SHANGHAI YIPIN PIGMENTS CO., LTD, China/Chiny (D-33)
  587. SHAPERS POLSKA SP. Z O.O., Bydgoszcz (F-18)
  588. SHINI PLASTICS TECHNOLOGIES (DONGGUAN) INC., Chiny/China (G-16)
  589. SIA "GREENDECK", Łotwa/Latvia (A-62)
  590. SICA S.P.A., Włochy/Italy (C-28)
  591. "SIEROSŁAWSCY" JAN SIEROSŁAWSKI SP.J., Przecław (D-97)
  592. SIGMA ENGINEERING GMBH, Niemcy/Germany (D-106)
  593. SILNY & SALAMON SP. Z O.O., Gdynia (A-117)
  594. SILSPEK RUBBER SP. Z O.O., SP.K., Dobrzeń Wielki (D-83)
  595. SIMATEC S.R.L., Włochy/Italy (D-46)
  596. SIMCO (NEDERLAND) B.V., Holandia/The Netherlands (A-58)
  597. SIMPSONS UK LTD, Anglia/U.K. (E-35)
  598. SINGLE TEMPLIERTECHNK GMBH, Niemcy/Germany (C-12)
  599. SINKOPLEX, Ostrów Wlkp. (D-78)
  600. SK CHEMICALS, Korea (E-16; E-39)
  601. SKIERNIEWICKA IZBA GOSPODARCZA (D-7)
  602. SLOVNAFT A.S., Słowacja/Slovakia (E-3)
  603. SMC, Tajlandia/Thailand (C-38; G-9)
  604. SO.F.TER. SPA, Włochy/Italy (D-102)
  605. SOL-HURT - BOGDAN HYBNER, Solec Kujawski (D-7)
  606. SOLVEERE SP. Z O.O., Olkusz (A-112)
  607. SONICTECH, Łomianki (D-124)
  608. SPECTRO-LAB, Warszawa (D-74)
  609. SP-GROUP, Sieradz (C-16)
  610. STAMIXCO AG, Szwajcaria/Switzerland (F-1)
  611. STARLINGER-VISCOTEC (D-125)
  612. STAROPOLSKA IZBA PRZEMYSŁOWO - HANDLOWA, Kielce ( )
  613. STAUBLI ŁÓDŹ SP. Z O.O., Łódź (E-22)
  614. STEER INDIA, Indie/India (C-25)
  615. STEXOR POLSKA SP. Z O.O., Poznań (A-65)
  616. STORK PLASTICS MACHINERY B.V., Holandia/The Netherlands (A-26)
  617. STRUKTOL USA (E-39)
  618. STUDIO PRO TOMASZ PIESIUR, Bytom (A-37)
  619. SUNPOR KUNSTSTOFF GMBH, Austria (E-38)
  620. SYNVENTIVE MOLDING SOLUTIONS S.R.O. SP. Z O.O. ODDIZAŁ W POLSCE, Bygdoszcz (C-4)
  621. "ŚWIAT OBRABIAREK I NARZĘDZI - MARCOSTA", Tarnów (D-19)
  622. T&F PLAST TRADE SP. Z O.O., Grudziądz (C-51)
  623. TA INSTRUMENTS WATERS SP. Z O.O., Warszawa (A-107)
  624. TACONIC INTERNATIONAL LTD., Ireland/Irlandia (A-61)
  625. TAIZHOU CITY HUANGYAN ZHENHUI PLASTIC MOULD CO., LTD, Chiny/China (A-7)
  626. TAJWAŃSKIE BIURO TECHNICZNE K.CELIŃSKA - MYSŁAW SP.J., Warszawa (C-39)
  627. TAMPO GRANIT SP. Z O.O., Warszawa (D-8)
  628. TAMPO PROFI BONISŁAWSKI WIECZOREK, Warszawa (E-9)
  629. TAMPOGRAFIKA S.C. (D-8)
  630. TAMPOPRINT AG, Niemcy/Germany (C-19)
  631. TANGRAM PET TECHNOLOGY - WOJCIECH HUTNY, Warszawa (C-31)
  632. TAOSHI MOULD GROUP, Chiny/China (A-28)
  633. TAYU (C-70)
  634. TCM TECHNICAL CONSULTING OF MICROWELDING, Grębów (A-83)
  635. TECHMATION (C-70)
  636. TECHNIKA FILTRACJI RUDFIL S.C., Ruda Śląska (D-72)
  637. TECHPLAST SP. Z O.O., Rzeszów (A-109)
  638. TECNO SYSTEM SRL, Włochy/Italy (A-44)
  639. TECNOFER ECOIMPIANTI SRL, Włochy/Italy (C-51)
  640. TECNOMAGNETTE S.P.A., Włochy/Italy (F-1)
  641. TECNOMATIC S.R.L., Włochy/Italy (C-14; C-15)
  642. TECNOVA S.R.L., Włochy/Itlay (C-14; C-15)
  643. TECOM (C-14; C-15)
  644. TEKNOR APEX B.V., Holandia/The Netherlands (D-75)
  645. TEKSCAN (A-121)
  646. TELKO POLAND SP. Z O.O., Warszawa (E-16)
  647. TER PLASTICS POLYMER GROUP, Niemcy/Germany (E-52)
  648. TERO PLAST, Włochy/Italy (E-16)
  649. THERMOPLAY, Włochy/Italy (F-17)
  650. TIM PLAST ANLAGENBAU GMBH, Niemcy/Germany (A-54)
  651. TINBY (C-16)
  652. TISAN ENGINEERING PLASTICS LTD. CO., Turcja/Turkey (E-6)
  653. TISZAI VEGYI KOMBINAT NYRT., Węgry/Hungary (E-3)
  654. TM SYS SP. Z O.O. (F-28)
  655. TM-AUTOMATION SP. Z O.O., Gdynia (G-28)
  656. TMR PLASTICS SP. Z O.O., Bydgoszcz (F-18)
  657. TMVK, Niemcy/Germany (D-58)
  658. TOMASZ GALIŃSKI, Gorzów Wlkp. (C-52)
  659. TOMIR S.J. A.KORCZYŃSKI M.TYTKOWSKA, Warszawa (D-3)
  660. TONGLING NEXTOOL TECHNOLOGY CO., LTD, China/Chiny (A-27)
  661. TOOLS FACTORY SP.J., Wiązowna (A-1)
  662. TOOL-TEMP POLSKA SP. Z O.O., Kielce (C-37)
  663. TOP TECHNIK WACŁAW SZELĄG, Gliwice (D-77)
  664. TOSAF POLSKA SP. Z O.O., Wrocław (E-26)
  665. TOTAL PETROCHEMICALS & REFINING S.A./NV ODDZIAŁ W POLSCE, Warszawa (E-23)
  666. TOX PRESSOTECHNIK SP. Z O.O., Wrocław (D-114)
  667. TRANE POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (D-104)
  668. TRANSITUBE (A-54)
  669. TRIA GMBH (C-5; C-12)
  670. TRUMPF POLSKA SP. Z O.O. SP.K., Warszawa (D-111)
  671. TUBES INTERNATIONAL SP. Z O.O., Poznań (D-88)
  672. TVK PLC, Węgry/Hungary (E-3)
  673. TWORZYWA.PL Serwis Internetowy, Rzeszów (D-65)
  674. TWORZYWA-MEDIA, Gliwice (E-21)
  675. "Tworzywa Sztuczne w Przemyśle" - dwumiesięcznik, Racibórz (C-48)
  676. TYREX SP. Z O.O., Kozy (E-20)
  677. ULTRA PURGE - M.P.I. SRL, Włochy/Itlay (A-113)
  678. ULTRAPOLYMERS POLAND SP. Z O.O., Warszawa (E-45)
  679. UNICOR GMBH, Niemcy/Germany (C-28)
  680. UNILOY MILACRON S.R.L. - B+W BLOWMOULDING SYSTEMS, Włochy/Italy (D-2)
  681. UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO - PRZYRODNICZY IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH W BYDGOSZCZY (F-18)
  682. URZĄD MIASTA BYDGOSZCZY (F-18)
  683. USEON (NANJING) EXTRUSION MACHINERY CO., LTD., China/Chiny (A-15)
  684. ULTRA SYSTEM S.A., Szwajcaria/Switzerland (C-55)
  685. USTUN IS MAKINA SAN.VE TIC. LTD. STI., Turcja/Turkey (C-41)
  686. UTPVISION S.R.L., Włochy/Italy (D-6)
  687. VALTORTA MIXER, Włochy/Italy (C-14; C-15)
  688. VAN DAM - COMPUTERWEG, Holandia/The Netherlands (D-125)
  689. VAN DEN BRINK MOULDS AND AUTOMATION BV, Holandia/The Netherlands (A-26)
  690. VEGA, Włochy/Italy (F-17)
  691. VELOX GMBH, Niemcy/Germany (E-39)
  692. VERASHAPE - PROFESJONALNE SYSTEMY INŻYNIERSKIE (D-79)
  693. VETTER KRANTECHNIK GMBH, Niemcy/Germany (A-24)
  694. VGT POLSKA SP. Z O.O., Kraków (C-45)
  695. VIARA SRL, Włochy/Italy (C-51)
  696. VICTOR TAICHUNG MACHINERY, Tajwan/Taiwan (C-39)
  697. "VICTORIA" AGNIESZKA ABYSZKIN, Warszawa (C-70)
  698. VICTREX EUROPA GMBH, Niemcy/Germany (C-55)
  699. VIRGINIO NASTRI S.R.L., Włochy/Italy (F-2)
  700. VISCOTEC (D-125)
  701. VOESTALPINE GISSEREI LINZ GMBH (D-112)
  702. WADIM PLAST NAROJEK SP.J., Michałowice (F-19)
  703. P&F WARTACZ PHU PAWEŁ WARTACZ, Wrocław (C-38; G-9)
  704. WASTECH RECYCLING SP. Z O.O., Warszawa (D-7)
  705. WAVE SWISS CA (E-55)
  706. WEGA - MIKOŁÓW SP. Z O.O. SP.K., Mikołów (A-48)
  707. WEIMA (C-5)
  708. WENDE RECYCLINGTECH S.C. EWA I PIOTR PANTOŁ, Kościerzyce (D-1)
  709. WENTWORTH TECH SP. Z O.O., Poniatowa (C-7)
  710. WEST CHEMIE GMBH & CO. KG, Niemcy/Germany (C-45)
  711. WEST SP. Z O.O., Swarzędz (C-18)
  712. WIELKOPOLSKI INSTYTUT JAKOŚCI SP. Z O.O., Poznań (D-7)
  713. WINTECH S.R.L., Włochy/Italy (G-26)
  714. WITTMANN KUNSTSTOFFGERÄTE GMBH, Austria (F-2)
  715. WOLFGANG FREILER GMBH, Austria (C-64)
  716. WOLTENS EUROPE, Holandia/The Netherlands (D-34)
  717. WOOJIN PLAIMM CO., LTD, Korea Południowa/South Korea (G-25)
  718. WOYWOD KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH & CO. VERTRIEBS-KG, Niemcy/Germany (C-28)
  719. WTH GMBH, Niemcy/Germany (D-38)
  720. WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP.K., Dobrzejewice (D-56)
  721. XPERTS INŻ. SŁAWOMIR ŁADA, Zielona Góra (G-29)
  722. YISAHI KASEI, Japonia/Japan (E-39)
  723. YIZUMI, Chiny/China (G-14)
  724. YU TING, Tajwan/Taiwan (C-39)
  725. Z.S.CH. I M. "PIOTROWICE II" SP. Z O.O., Tarnobrzeg (E-48)
  726. ZAHORANSKY (F-18)
  727. ZAHORANSKY AG, Niemcy/Germany (F-18)
  728. ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MARIUSZ KUCZMIERCZYK, Stara Wieś (D-126)
  729. ZAKŁAD NARZĘDZIOWY EKOPLAST, Bydgoszcz (F-18)
  730. ZAKŁAD PRODUKCJI FORM NARZĘDZI SPECJALNYCH I PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH GRAFORM STANISŁAW GRABOWSKI, Bydgoszcz (F-18)
  731. ZAKŁAD PRZETWARZANIA ODPADÓW, Piekoszów (A-86)
  732. ZAMAK MERCATOR SP. Z O.O., Skawina (D-53)
  733. ZAVOD ELASTOMER, Ukraina/Ukraine (F-24)
  734. ZELGRAF, Rzeszów (F-17)
  735. ZHANGJIAGANG CHENXING MACHINERY CO., LTD, Chiny/China (A-12)
  736. ZHANGJIAGANG LANGBO MACHINERY CO., LTD, Chiny/China (A-115)
  737. ZHEJIANG HUACHEN SCREW MANUFACTURING CO., LTD, China/Chiny (A-8)
  738. ZHEJIANG HUAYE PLASTICS MACHINERY CO., LTD, China/Chiny (A-14)
  739. ZHEJIANG ZHONGYANG SCREW MANUFACTURING CO., LTD (A-33)
  740. ZHU AUTOMATYKA-ELEKTRONIKA NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ TOMASZ JASZTAL, Pogorzel (G-14)
  741. ZIMMER (A-121)
  742. ZMCH "METALCHEM" SP. Z O.O., Gliwice (G-21)
  743. ZOTEFOAMS PLC, Anglia/U.K. (D-44)
  744. ZT ELWIK MAKSYM KĘPA, Warszawa (C-67)
Jedzenie i zabawa - rozrywka i lokale - Kielce, świętokrzyskie Kultura - koncerty, kino, teatr, wystawy, recenzje - Kielce, świętokrzyskie

Bilbao Travel
Targi Kielce
Copyright: Targi Kielce
ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
tel. 41 365 12 22, fax 41 345 62 61
e-mail: biuro@targikielce.pl
www.plastpol.com
Powrót