Biuletyn Informacji Publicznej
English English
 
 Targi Kielce » KIDS TIME » Lista wystawców
Loading
RSS RSS
REKLAMA
Chicco

CMBExpo

VI Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS TIME
Data najbliższej edycji: 26-28 II 2015 



Lista wystawców
CZAS DZIECKA 2014


  1. 2 BE 3 FIRMA ODZIEŻOWA, WARSZAWA (C-78)
  2. 3TOYSM TOMASZ DZIĘGIELEWSKI, MSTÓW (C-10)
  3. 4 BABY SP. Z O.O., LUBLIN (C-21)
  4. 4 KIDS-DYSTRYBUCJA S.SZYMLA, M.WĘGRZYN SP.J., KRAKÓW (F-12)
  5. 4-ZONE SP. Z O.O., ŁÓDŹ (E-26, G-27)
  6. ABAKUSBABY, MYŚLENICE (G-4)
  7. ADAMEX II PPH APOLONIA KAROŃ, CZĘSTOCHOWA (F-22)
  8. AD-MAR ADAM CIECIURA, ŁÓDŹ (G-21)
  9. AGENCJA WYDAWNICZA JERZY MOSTOWSKI, RASZYN (G-17)
  10. AKCES BABY S.C. PAWEŁ TROCKI, WITOLD SZWEDA, WYSZECINO (C-63)
  11. AKORD PH TOMASZ SKRZYPCZAK, POZNAŃ (C-33)
  12. AKPOL SP. Z O.O. PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO-WDROŻENIOWE, GDAŃSK (F-27)
  13. AL-BIS ARTUR MAZUR, KALISZ (G-74)
  14. ALEXIS II E. i M. ŁUKASIK, PIASTÓW (G-35)
  15. ALTER ECO ANNA RYBICKA, LUBLIN (C-58)
  16. AMILT GRUDNIEWSKI TOMASZ SP.J., WARSZAWA (C-4)
  17. AMY PPHU ANNA MAJCHERCZYK, DĄBROWA GÓRNICZA (G-14)
  18. ANEK SP. Z O.O., MILANÓWEK (G-48)
  19. ARO KAROŃ PPH SP.J., CZĘSTOCHOWA (E-22)
  20. ARTSANA POLAND SP. Z O.O., WARSZAWA (E-9)
  21. ARTYK SP. Z O.O., ŁÓDŹ (F-31)
  22. AUTOGRAPH MAŁGORZATA SZYMONEK, ZŁOTORYJA (C-31)
  23. AVT Korporacja Sp z o.o. ("Dziecko Najlepsza Inwestycja"), Warszawa (C-84)
  24. AXPOL TRADING SP. Z O.O. SP.K., SUCHY LAS (C-16)
  25. B.EST TOYS POLSKA AGNIESZKA LEWICKA-ŁYDEK, TENCZYNEK (C-45)
  26. BABY ACTIVE, WRZOSOWA (F-5)
  27. BABY DESIGN GROUP SP. Z O.O., POCZESNA (E-14)
  28. BABYMATEX, GŁOGÓWEK (G-42)
  29. BABYONO, Paweł Antczak, POZNAŃ (G-47)
  30. BARBARAS FIRMA ODZIEŻOWA MARCIN SKOWRON, STASZÓW (C-46)
  31. BEATA FIRMA HANDLOWA, OPOLE (G-67)
  32. BEAUTIFULHOME MAGDALENA GRZELCZAK, WARSZAWA (G-13)
  33. BEJMERT ODZIEŻ NIEMOWLĘCA MARCIN I ŁUKASZ BEJMERT S.C., ŁÓDŹ (G-25)
  34. BFC KATARZYNA BEDNORZ, SKARŻYSKO (E-24)
  35. BGTU MICHAŁ BOGATEK, WARSZAWA (G-56)
  36. BigCityLife Sp z o.o. ("SUPERMAMA W WIELKIM MIEŚCIE), Warszawa (G-45)
  37. BIKERSHOP SP. Z O.O., (PUKY), KRAKÓW (E-21)
  38. BLACK PLUM A.GAJOS, GDYNIA (E-12)
  39. BLUE OCEAN SP. Z O.O., WARSZAWA (E-10)
  40. BRAND S.C., ŁÓDŹ (G-25)
  41. Branża Dziecięca, Wrocław (G-46)
  42. BROEL B.SROCZYŃSKA, U.BIAŁASZCYK SP. JAWNA, WROCŁAW (G-29)
  43. CAMARELO S.C. PIOTR PINIS MARZENA PINIS, CZĘSTOCHOWA (F-26)
  44. CARETERO (IKS 2), MIKOŁÓW (F-1)
  45. CBME-KIDS TIME, CHINY (C-75)
  46. CEBA SP Z O.O., WROCŁAW (C-8)
  47. CERTIVA BUSINESS SOLUTION PAWEŁ PLUTOWICZ, WARSZAWA (C-18)
  48. COCOMILO P.P.H.U Irena Reszka, Skierniewice (C-57)
  49. COLETTO S.C. GRZEGORZ SZYMCZAK PIOTR PINIS, CZESTOCHOWA (F-29)
  50. COLORIKO POLA DROŻDŻ, CZĘSTOCHOWA (C-39)
  51. CORALICO SP. Z O.O., WARSZAWA (C-43)
  52. COTO BABY DARIUSZ STACHOWIAK SEWER OSTROWSKI S.C., KRAKÓW (F-9)
  53. CUQUITO (WOJJACK), WROCŁAW (G-54)
  54. CYBEX GmbH, BAYREUTH (NIEMCY) (C-68)
  55. DANDA HURTOWNIA ARTUR ŚLIWIŃSKI, KIELCE (G-64)
  56. DANY P.P.H. SP. Z O.O., CHOJNÓW (G-11)
  57. DELTIM MACHURA, MACHURA S.K.A., CZĘSTOCHOWA (F-19)
  58. DOREL POLSKA SP. Z O.O., POZNAŃ (E-17)
  59. DREWEX WIELKOPOLSKA SP.J., SWARZĘDZ (F-6)
  60. DREWNOSTYL PPHU ZENON BŁASZCZAK, OPALENICA (F-3)
  61. DUNA SP. Z O.O., KRAKÓW (C-38)
  62. EC ELEMENTS ELZBIETA CHEŁMECKA, KRAKÓW (C-9)
  63. ECO AND MORE SP. Z O.O., WARSZAWA (E-31)
  64. EDUKIDS KARIN TRZOCH, KONSTANCIN (C-5, C-29)
  65. EKO Z.P.U. ZOFIA KOT, CZĘSTOCHOWA (E-15)
  66. EMEDICO SP. Z O.O., KRAKÓW (G-66)
  67. EMEL S.C. BEATA KUDRZYN, CEZARY KUDRZYN, CZĘSTOCHOWA (G-6)
  68. ESMEE INEZ SZARZYŃSKA, SANOK (C-6)
  69. ESTO PPH BEATA I LESZEK SIERADZCY S.C., TORUŃ (G-27)
  70. EURO-CART SP. Z O.O.,CZĘSTOCHOWA (F-18)
  71. EURO-TRADE SP. Z O.O. , KRAKÓW (F-21)
  72. EWA BARANIK PPHU SP.J., KLUCZE (G-38)
  73. EWA COLLECTION, RADOM (G-1)
  74. FABRYKA MATERACÓW HEVEA S.C. , ŚLESIN (C-26)
  75. FAJNY DZIECIAK SP. Z O.O, WARSZAWA (G-26)
  76. FART SP.J. S.KOTYŃSKI, J.LASKOWSKI, BIAŁYSTOK (F-25)
  77. FENIKS.PL SP. Z O.O., WARSZAWA (E-19)
  78. FORMATEX LTD, WĘGRY (G-53)
  79. Fotelik.info, Warszawa (C-81)
  80. FREDS SWIM ACADEMY POLAND, PUŁTUSK (C-14)
  81. GALANT P.H. (ATTIPAS), ŚWIDWIN (C-47)
  82. GALERIA ZABAWEK KIELCE (G-64)
  83. GIRANDOLA F.M. POLEX ALICJA TUTAJEWSKA, KRAKÓW (G-31)
  84. GOOOD PAWEŁ JAWORSKI (BABIATORS), OPOLE (C-1)
  85. GPL SP. Z O.O., IZABELIN (G-61)
  86. GRALUX PUH SP. Z O.O., KRAKÓW (C-44)
  87. GRANDE-PICCOLO, LANCKORONA (C-60)
  88. GREYGO SP.Z O.O., GĄSKI (C-3)
  89. GROUP FASHION SVO, ZLIN (CZECHY) (C-64, C-62)
  90. GROW SMART & PARTNERS MARIUSZ SASIAK (CARRIWELLY), KATOWICE (E-5)
  91. GROW SMART & PARTNERS MARIUSZ SASIAK (SWITEL), KATOWICE (E-4)
  92. HALO MAŁGORZATA BIERNACKA (DOIDY CUP), POZNAŃ (C-52)
  93. HAUCK GMBH&CO.KG, SONNEFELD (NIEMCY) (C-24)
  94. HH POLAND S.A., GLIWICE (G-58)
  95. I.DYLĄG ALLEGRO, KRAKÓW (C-17)
  96. ICOM POLAND S.C., POZNAŃ (G-52)
  97. IGRASZKA SP.C., WROCŁAW (C-22)
  98. JĘDROCH PPHU SP.J. (JEDO), OSTRÓW WIELKOPOLSKI (F-8)
  99. JOKOMISIADA DOROTA ZIAJKO, WIELICZKA (F-4)
  100. JUICY DETAILS S.C. KATARZYNA ŚMIETANKA, PATRYCJA WYSOCKA, WARSZAWA (C-49)
  101. JUMAZOMA JUSTYNA ISKRA- ŁAGOWSKA, WARSZAWA (C-80)
  102. KASTOR MEDIA, KIELCE (E-30)
  103. KATHAY-HASTER M.W.BRZOSTOWCY, A.A.ŚLEBIODA SP.J., POZNAŃ (C-59)
  104. KIDDY GMBH, NIEMCY (F-7)
  105. KIDS CONCEPT, SOPOT (C-7)
  106. KIDYKID - ARTYKUŁY DZIECIĘCE Dorota Hawrot-Czarkowska, Polska Nowa Wieś (C-23)
  107. KIKKO CZ, S.R.O., OSTRAVA, CZECHY (G-16)
  108. KOALA P.P.H. S.C. MARIUSZ MĄKOSA, NORBERT MĄKOSA, RADOM (G-18)
  109. KOLORINO PIOTR POLAK (DREWEX SP. Z O.O.), CHOCZNIA (G-75)
  110. KOMAG LABORATORIUM INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I ŚRODOWISKA KOMAG, GLIWICE (F-28)
  111. KRZYSIOR KRZYSZTOF KOWALCZYK, WARSZAWA (C-77)
  112. LAFEL P.P.H S.C., WROCŁAW (G-5)
  113. LEADER ELŻBIETA DYLEWSKA, WARSZAWA (C-27)
  114. LOGIS S.A., RAWA MAZOWIECKA (F-24)
  115. LOOKART FIRMA EKSPORT-IMPORT ŁUKASZ KARWALA, WRĘCZYCA WIELKA (E-11)
  116. LOYALTY SOLUTIONS POLSKA SP. Z O.O. (C-74)
  117. MAKANU MAREK KWACZONEK, BYDGOSZCZ (E-6)
  118. MAKE A WISH, WARSZAWA (C-50)
  119. MAKOMA,WŁOCŁAWEK (G-23)
  120. MALÝ GÉNIUS S.R.O., PRAHA, CZECHY (C-36)
  121. MALIK FIRMA MICHAŁ KANIEWSKI, STĘSZEW (G-50)
  122. MALOONI S.C., WADOWICE (F-33)
  123. MALTEX SP. Z O.O., BYDGOSZCZ (F-15)
  124. MAMAJA GROUP S.R.O., CZECHY (G-16)
  125. MARGOT BIS GRZEGORZ GAJDA, GRODZISK-MAZ. (E-32)
  126. MARGOT BIS GRZEGORZ GAJDA, GRODZISK-MAZ.
  127. MAR-KAS P.P.U.H. GRZEGORZ GENDASZEWSKI, KOSZALIN (C-51)
  128. MARKO PPHU SP.J., WODZISŁAW ŚLĄSKI (E-1)
  129. MARTOM TOMASZ PRZYBOROWSKI, LUBLIN (C-67)
  130. MATECZNIK PRACOWNIA ARTYSTYCZNA, EWA NONOBILSKA GRYZIAK, WARSZAWA (C-41)
  131. MAXCOM S.A., TYCHY (C-34)
  132. MAYORAL POLSKA SP. Z O.O., WARSZAWA (C-72)
  133. MB CREATIONS MARIA BRAUN, WARSZAWA (E-28)
  134. MDH S.C., PABIANICE (C-76)
  135. MEDELA POLSKA SP. Z O.O., WARSZAWA (F-23)
  136. MEMINI EWA BIEŃKO, WARSZAWA (C-2)
  137. MIKEL TRADE MICHAŁ KOTERBA, BIELSKO-BIAŁA (C-42)
  138. MIKO SP.ZO.O., POZNAŃ (E-16)
  139. MILLY MALLY S.C. MARCIN NAPERT, PAWEŁ SOCZYŃSKI, KARCZEN (C-32)
  140. MINI-MAXI PPHU Irena Wydra - PIEKARY ŚLĄSKIE (F-17)
  141. MINTA DESIGN ALEKSANDRA SOCHA, DĘBOGÓRZE
  142. MOKOPICO S.C., PIASECZNO (G-37)
  143. MONEKS 1 P.W SP. Z O.O. SP.K., CHORZÓW (G-43)
  144. MOTHERHOOD SP. Z O.O., WARSZAWA (E-7)
  145. MUPPETSHOP, WARSZAWA (C-25)
  146. Muzeum Zabawek i Zabawy, Kielce
  147. MY SWEET ANGEL SP. Z O.O., SIEMIANOWICE
  148. NEFERE MARTA KRZYŻANOWSKA-KURZAC, MYKANÓW (G-70)
  149. NELOSTUOTE SP. Z O.O., KRAKÓW (G-14)
  150. NETRADUS SP. Z O.O., STASZÓW (C-46)
  151. NORIMPEX P.W. NORBERT LIER, ZIELONA GÓRA (G-69)
  152. NOTMADEINCHINA.PL Piotr Wójcicki, (LALKI BERENGUER), KRAKÓW (G-19)
  153. NOVA BEATA KOZICKA, PIASECZNO (C-73)
  154. OPERA-TECH RAFAŁ PRZYBYŁO, BOCHNIA (C-61)
  155. PARTY TINO KAMILA GÓRNIAK STANISŁAW DRZEWIECKI SP.C., WARSZAWA (C-12)
  156. PASO SP. Z O.O., TARNOWO PDG (G-49)
  157. PE KOPYTSYA, Ukraina
  158. PILCH Z.P.H., USTROŃ (G-68)
  159. PINOKIO ZAKŁAD KONFEKCJI DZIECIĘCEJ M.P.W. GIZIŃSCY SP.J., PIOTRKÓW TRYBUNALSKI (G-12)
  160. PIPISTRELLO S.C. EWA SZYNCEL, RENATA GÓRNICKA,WARSZAWA (G-44)
  161. PISZU KATARZYNA MITAS, IWONICZ ZDRÓJ (G-24)
  162. PLAYMOBIL - GEOBRA BRANDSTATTER GMBH&Co.KG, ZIRNDORF, NIEMCY (G-36)
  163. PLAYSHOES GMBH, NIEMCY (G-28)
  164. PLURIS Dystrybutor Zabawek i Biżuterii dla dzieci, KRAKÓW (C-15)
  165. Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych - Polish Toy Association ("Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych"), Warszawa (G-55)
  166. POPAKO KRZYSZTOF GÓRSKI, BIELSKO-BIAŁA (C-42)
  167. PRZEMKO P.P.U.H., BIAŁA (C-66)
  168. PTB S.C. TOMASZ CHOJNACKI, JOANNA KOLAŃSKA, PABIANICE (C-76)
  169. PULIO FIRMA HANDLOWA KRZYSZTOF GEBEL, WROCŁAW (G-77)
  170. QLUE 4 HER SP. O.O., POZNAŃ (G-8)
  171. Quadri Foglio, POZNAŃ (G-59)
  172. R&J CAMBRASS SA, ONTINYENT, HISZPANIA (C-65)
  173. RAFDRIM RAFAŁ MIEDZIAK, WARSZAWA (F-11)
  174. RAFIX FIRMA HANDLOWA RAFAŁ SZULC, WEJHEROWO (G-71)
  175. RAMIZ FIRMA HANDLOWA RENATA ZIĘBA, KRAKÓW (G-32)
  176. REKMAN SP. Z O.O., WROCŁAW (C-35)
  177. REN BUT, WARSZAWA (C-48)
  178. RIKO GABRYSIAK DARIUSZ SP.J., OPATÓW (F-18)
  179. RIKO GABRYSIAK DARIUSZ SP.J., OPATÓW (F-18)
  180. ROAN, CZĘSTOCHOWA (C-69)
  181. RÓŻOWE SŁONIE, NOWODWORCE (C-28)
  182. SCANDINAVIAN BABY (BABYMOOSE PIOTR DMOWSKI), ŁOŚ (E-18)
  183. SCORPIO POLAND KRZYSZTOF SINKIEWICZ, RZGÓW (G-22)
  184. SENSIMED PIOTR KOBUS (LANSINOH), NADARZYN (C-11)
  185. SERTEL MAGDALENA GRYCZKA MARKA DECOPATCH, POZNAŃ (C-56)
  186. SEVEN POLSKA S.C. R. GOLDMANN, K. SARNAT, POZNAŃ (G-9)
  187. SKIPWISH S.C. Magdalena Żarska, Michał Żarski, WARSZAWA (E-13)
  188. SMYKATESY JERZY KLAMA(COTTON MOOSE), CZESTOCHOWA (C-71)
  189. SOFIJA, RADOM (G-2)
  190. STANISŁAW GŁUC-MONIKA GŁUC KĄKOL S.C. (ŚWIAT DZIECKA), ZEMBRZYCE (C-79)
  191. STOK P.H. MARIOLA STOKOWSKA, ŁÓDŹ (G-34)
  192. SUN BABY JACEK GABRUŚ, PIŁA (G-39)
  193. SUPERTOYS SP. Z O.O., WĄBRZEŹNO (C-37)
  194. SYLWIA FPH J.GROSICKA, INOWROCŁAW (G-10)
  195. ŚWIAT POZYTYWEK, KATOWICE (C-30)
  196. TAKO PPH GRZEGORZ TRYLSKI, CZĘSTOCHOWA (E-23)
  197. TD GROUP SP. Z O.O., KOŁOBRZEG (C-63)
  198. TEUTONIA, Włocławek (F-21a)
  199. TEXPOL SP. Z O.O. ZPCH, DŁUTÓW (G-73)
  200. TISSO-TOYS Marcin Banach, ZABRZE (C-54)
  201. TOOTINY, POZNAŃ (E-8)
  202. TOY PLANET SP. Z O.O., BIELANY WR. (G-72)
  203. TOYKI S.C. ZOFIA KRAJEWSKA, MAGDALENA SŁOTA, JERZMANOWICE (G-76)
  204. TRENDY SMYK PAWEŁ STWORZYJANEK, ROTMANKA (C-57)
  205. TUBLU KAROLINA URBAŃSKA,WARSZAWA (E-29)
  206. TULOKO SP. Z O.O., JÓZEFÓW (C-53)
  207. TUTEK PRODUCENT WÓZKÓW DZIECIECYCH EDWARD TUTKOWSKI, MAKI (F-2)
  208. TUTTOLINA, CZĘSTOCHOWA (G-33)
  209. ULTIMAR P.H.U. BARTOSZ BOCHEŃCZAK, KRAKÓW (G-51)
  210. VADOBAG EUROPE B.V., TILBURG, HOLANDIA (G-62)
  211. VIOLIN VIOLETTA MAKSYMIUK, WARSZAWA (C-19)
  212. W MAŁYM ŚWIECIE S.C. (SKARBOTEKA) A. Fiedorczuk, E. Rosa-Haftaniuk, WARSZAWA (E-3)
  213. WIEJAR PPHU WIESŁW CIAPA, KAMYK (F-32)
  214. WILK INTER TRADING S.C., PIEKARY ŚLĄSKIE (G-41)
  215. WOODEN STORY, MAKÓW PODH. (G-3)
  216. Wydawnictwo DOBRY DOM ("DOBRA MAMA"), Rzeszów (C-83)
  217. Wydawnictwo MURATOR ("M jak Mama") ,Warszawa (C-82)
  218. Wydawnictwo UNIT ("Świat Zabawek"), Warszawa (C-70)
  219. ZABAWKARSTWO WOJCIECH BĄCZEK, WĘGRÓW (G-57)
  220. ZABAWKI KREATYWNE WASZKIEWICZ, BIAŁYSTOK (G-65)


Jedzenie i zabawa - rozrywka i lokale - Kielce, świętokrzyskie Kultura - koncerty, kino, teatr, wystawy, recenzje - Kielce, świętokrzyskie

Bilbao Travel
Targi Kielce
Copyright: Targi Kielce
ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
tel. 41 365 12 22, fax 41 345 62 61
e-mail: biuro@targikielce.pl
www.dziecko.targikielce.pl
Powrót